Să stai toata ziua în căldură, să transpiri, să auzi mereu marea care face destul zgomot, să fie aerul sărat... nu o să înțeleg niciodată de ce vreți sa fie vara și sa va duceți la mare
Vara nu ar trebui să existe!
Mai bine să fie mai rece și să pui o haină în plus decât să fie cald și să nu mai ai ce să dai jos
2026-04-17 05:23:44
49
fata_cu_r7 :
Și tot m-aș enerva că bate soarele prea tare spre mine 😆
2026-04-16 09:19:56
270
Morosan Andrei Ionut :
Aşa aratau si pentru mine, doar ca eu eram ăla de cara scule si materiale să reparăm un acoperis, ce bine ma simțeam cărând smoala cu găleata cu peisajul ăsta🤝
2026-04-16 19:50:20
27
🌸Claudia ♑️ :
Ce ziceți de locul ăsta ?🥰🥰
2026-04-17 08:25:59
72
daviiiidd14 :
Like să se rotească
2026-04-19 11:27:59
62
altceva :
La mine așa arată în fiecare zi, și tot mă enervez!🤣🤦🏻
2026-04-15 19:59:38
43
Albertoontheroad :
Salutari de la Riva Del Garda
2026-04-16 08:43:56
43
. :
lloret de mar?
2026-04-15 16:57:48
87
Claudia❤️🔥 :
2026-04-15 23:32:21
29
Daniel😃 :
sau asa😁
2026-04-17 18:02:33
15
Adina Tache :
Cred ca și așa m-aș enerva 😂
2026-04-16 04:31:51
51
𝐍 𝐀 𝐑 𝐂 𝐈 𝐒 :
2026-04-16 07:36:56
5
giveDUȚU :
😤😤
2026-04-16 11:31:47
10
♊️𝔾𝕒𝕓𝕣𝕪𝕖𝕝.05🎭 :
Eu ma inervez oricum
2026-04-16 08:11:39
6
❤️geanina_r🍭 :
Tot m-aș enerva ! Sigur e prea cald sau apă prea rece , mâncare nu-i bună 😂😂 sau nu mi place părul ❤️😂😂😂
2026-04-16 11:27:32
19
. :
Sau așa😍
2026-04-18 08:20:49
7
💎andreyy_777🫡 :
Frumos peisaj ..unde este ?
2026-04-16 20:34:15
6
darius_drs :
Lloret de mar?
2026-04-16 06:59:04
28
🇷🇴𝒪𝓋𝒾𝒹𝒾𝓊🇬🇧 :
Da frumos sentiment 😅
2026-04-16 04:43:35
6
Alex🥷💎 :
2026-04-25 05:08:02
1
Catalina Cata :
cu peisajul ăsta mă trezesc zilnic și câteodată sunt nervoasă
2026-04-18 17:43:10
4
🇷🇴~emma~🇷🇴 :
Loret del mar ??
2026-04-19 16:56:48
3
To see more videos from user @gabriel_dumitrascu__, please go to the Tikwm
homepage.