«Тобі, безсмертний» розбиває серце двічі. Перший раз в першому сезоні, тому, що таку історію міг придумати тільки геній, а другий раз коли починаєш дивитись третій сезон і не можеш повірити, що все на стільки погано з ідеями
2026-04-15 12:13:15
1
Teson :
Дневник будущего еще
2026-06-16 01:56:07
0
es_vikki :
помаранч дуже класний.
2026-06-04 22:18:41
0
Door_Handle :
86
2026-04-15 18:27:03
1
spodaryk.bh :
Пластикові спогади
2026-04-15 11:03:48
0
remgradss :
Zankyou no Terror
2026-06-02 19:13:37
0
Shu_RS :
краще назвіть ті, які серце склеюють
2026-04-15 18:43:08
2
. :
Нана, манга особливо. Я в 26 ридала кожен день на протязі двох тижнів після манги.
2026-05-10 00:40:28
1
Сергій Storm :
ну варто було б додати "ангельські ритми", де загалом плюс мінус ненапряжна і весела подача сюжету, яка постійно тебе б'є об моменти істини, і в кінці просто збиває тебе з пантелику реальністю подій, і неочікуваним фіналом. Одне з найкращих у подачі крупинок серйозності серед організованого хаосу, і потім б'є тебе з усієї сили в кінці.
2026-04-15 11:56:07
1
To see more videos from user @anihub.in.ua, please go to the Tikwm
homepage.