@dropzonapk: ПК «Бригадир»: 🧠 Процесор: Intel Xeon E5-2666 v3, 10C/20T, до 3.5GHz 🚀 Оперативна пам’ять: 16GB (2×8) DDR3 1600MHz MIX ECC Server 🎮 Відеокарта: PowerColor RX 580 Red Devil 8GB (б/в, пів року гарантії) 🔌 Материнська плата: Taishuo X99-P3 DDR3 💽 SSD: 256GB 2.5" SATA GOODRAM CX400, 550MB/s 💾 HDD: 500GB 3.5" Toshiba MQ01ABD050V, 120MB/s 🧊 Охолодження: Qube ST-6U3-ST ARGB Black, TDP 160W 🔋 Блок живлення: QUBE 600W, сертифікація Bronze 📦 Корпус: Ocypus GAMMA C52 BK 🕹️ Контролер: Sata 5V 3PIN ARGB Black 🌈 Вентилятори: 1× UPSIREN UF-4 PRISM ARGB Black Regular + 2× UPSIREN UF-3 PRISM 7PRO ARGB Black Reversed 📡 Wi-Fi 5 і BT 5.0 ⠀ Замовлення №13632

дроп зона ігрові ПК
дроп зона ігрові ПК
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 16 April 2026 12:01:12 GMT
85441
2011
82
357

Music

Download

Comments

zadro32
White? :
як він тягне 150фпс?
2026-04-16 12:30:18
16
killsng0
killsng :
поставте ще ддр4 і ідеал бюджетка
2026-04-16 13:43:54
5
asashaeye
asashaeye :
не беріть зеони
2026-04-18 13:07:45
1
hd_film_ua
🍿 𝐇𝐃 ғɪʟᴍ 𝐔𝐀 🍿 :
порадьте менв такий щоб гта5 йшла і кс2 на максимальних, сталкер. до 20к це можливо?
2026-04-19 08:49:55
0
ast1kk0_0
ASTIKK :
Як в расті 70 фрс в джунглях на ддр 3 і на такому процу в мене 3060 ti 16 gb опери на 3200 и райзен 5500 і 60-70 фпс з єбанутими фрізами мб ізза опери я хз
2026-04-16 19:41:51
0
wyndest5
Kkk :
У вас ж нові комплектуючі?
2026-05-11 10:25:53
0
sap_gd
андронд :
ддр3
2026-04-24 16:16:14
2
byrmalda404
Бурмалда :
частно говоря неплохой пк когда обычно тут кал минусы только Ддр 3 но можно заменить ну я бы такую собрал чучуть меньше 11-13к но это б/у
2026-04-20 01:13:29
0
username3773902
соль¹ :
гарантия есть ?
2026-05-13 05:35:47
0
konfutsiy_jdm
1xLonely :
а как же ксас ?
2026-05-08 18:14:59
0
ch1rchill29
ch1rchill #chillteam ♤ :
за 15к грн урвал райзен 5 2600, 1660с, 32гб ддр4, моник 100гц, мышку, коврик, уши норм?
2026-04-18 06:04:17
1
shyumasheshy_hamyak
григорій маклабухін :
а оце може подаріть пж
2026-04-16 20:26:38
1
sszq0
.. :
Я за 15500 купил р5 3600 рх580 8гб ддр4 3200
2026-04-23 15:20:03
1
to4kau
to4kau :
який сенс від 32 озп? карта низ, проц ще нижче, для фул хд низькі - високі достатньо. Башня світиться і дітки раді, хоча там за 500грн достатньо.
2026-04-16 12:32:54
0
mkiu.to
mk1you :
За 15к ожидаешь увидеть хороший пк, смотришь на внешний вид, красиво. Смотришь на характеристики и хочеться плакать
2026-04-18 09:52:43
8
shaman_4.4
shaman_4.4 :
В 2026 ставити rx 580…
2026-04-24 21:03:07
0
chupa11number
CHUPA :
Почему я часто вижу у вас военных, которые покупают пк не по комплектующим, а по визуалу?
2026-04-16 23:04:25
0
bobr1_32
🥔bulba🚷 :
За 9к зберу на i7800 gtx1660s 16gb.
2026-04-17 05:17:38
7
san4i_zes
zxсанялегенда :
шо Ви понапихали
2026-04-24 12:21:23
0
dart4837
ghost_dart :
а монітор в комплекті йде чи ні
2026-05-14 19:51:04
0
lightningstor8
LightningStorm :
у меня такие же почти характеристики но проц е1220 в5 и собрал за 8к
2026-06-19 23:19:59
0
_sw1tch_lr
_Tantik_ :
норм шо в тестах проц другий
2026-06-12 19:28:04
0
.hawk71
You :
Що за процесор
2026-05-08 16:39:20
0
edit_frot
⚡💧F R 0 T S💧⚡ :
2026-05-01 11:46:45
0
vasiadota
👶🏿 :
У меня такой пк но 32 гб ddr3 собрал за 12к
2026-04-16 13:08:06
0
To see more videos from user @dropzonapk, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About