@kavazmolokom.lviv: Кому знайомо?😁 #бариста#кава

kavazmolokom
kavazmolokom
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 17 April 2026 07:51:15 GMT
81288
10516
55
1738

Music

Download

Comments

b_l_ucky
Міла :
чувак одного разу зайшов, побачив як подруга їсть і такий "шо, ви обідаєте? ну потім поїсте" і сміється (він же такий смішний✨)
2026-04-18 05:49:41
1672
anastasia_0.0.8
Anastаsia :
Завжди це дратує. Ніколи мабуть не перестану біситись через це .Коли ж вже зміниться ця історія з обідами . Ми теж люди . Що хіба не можна обід для персоналу окремо зробити 😩( вибачте крик души )
2026-04-17 16:07:31
1195
4ertyenok
4ertyenok :
і будь-кого іншого в сфері торгівлі🤝
2026-04-17 20:25:51
264
_v_tori_._
♡ВИКТОРИЯ🕷 :
Мені просто здається, що вони чекають саме цього моменту, сидиш чекаєш на покупця нікого немає, тільки потягнувся за булочкою , вже тут як тут
2026-04-18 05:26:44
206
evgenia_7067
evgenia🪩🏹⸆⸉ :
А ещё бывает «Я подожду пока вы докушаете». Спасибо, не надо стоять у меня 20 минут над душой
2026-04-17 18:52:44
206
thepowerdrome
thepowerdrome :
Дуже цінував, що в нас в офісі було окреме приміщення із холодильником і мікроволновкою, де можна було більш-менш спокійно пообідати. Звичайно, приходили клієнти й турбували, але це всеодно круто.
2026-04-18 10:03:57
9
projdu_svit
Мамина Черешня🍒 :
Ага,тільки вкусив не встиг передувати і люди заходять🤣і вже не знаєш чи по бистрому дожувати чи виплюнути🤣
2026-04-18 10:29:36
34
katusha_tkachenko
Катя Ткаченко :
І ставка 700 грн +%😁
2026-04-20 14:45:14
7
radlerlol
женя радлер💠 :
саме тому на зміні має бути 2 людини завжди(( я не уявляю як їсти чи ходити в туалет коли 1 на зміні
2026-05-23 11:36:08
3
urijahcraft
Урія :
Була на заміні колись в іншій піцерії, і за 13 годин роботи ми змогли посидіти і поїсти буквально хвилини три
2026-04-18 08:58:29
11
lightfree4u
ligthfree4U :
І коли в об'яві про найм: з 8 до 22, 1 година неоплачуваної перерви, 2 бариста на зміні. А по факту...
2026-04-20 06:31:33
4
_kim_hyunjoong_
Kim :
это ужасно если честно
2026-04-19 07:33:38
15
ginthonny
Ginthonny :
Так само в туалет ходимо
2026-04-19 08:43:47
13
lovele.tter
Дарця🪺 :
я, як продавець розумію
2026-04-18 20:06:21
3
varenayaseld
ˢᵃˡᵗᵉᵈcaramel🍮 :
а нас двоє, одна просто йде їсти поки інша працює і ісьо
2026-04-26 09:17:19
4
plague_77
plague_77 :
Ребят я смогла сегодня скушать 5бутиков и никого не было даже смогла спокойно сделать кофе
2026-04-18 15:04:38
4
katrina000999
Katrina00009 :
жиза
2026-04-18 16:53:17
0
evgenia_7067
evgenia🪩🏹⸆⸉ :
«Приятного аппетита» вместо «Здравствуйте» и озвучивают заказ, спасибо, очень приятный аппетит 🥲
2026-04-17 18:51:21
178
lvivskiy_skn
lvivskiy :
У вас кавова забігаловка в центрі Львова чи що?😂
2026-04-20 14:02:42
0
user50231890555
user50231890555 :
Ого бутєр.. давай розпакоуку
2026-04-19 11:56:33
0
lana_tem99
Lana_tem99 :
😢 і смішно, і сумно
2026-06-22 09:16:39
0
natali_kucher
Natali_Kucher :
Б-біль кожного дня💔насправді аж перекидає від злості
2026-04-20 19:04:12
0
eurokushch
Varanasi boy :
швидше треба
2026-04-19 11:37:12
0
karisha9769
Karisha :
Моя подруга бариста и я часто её забирала с собой на перекур. Мне кажется её начальник не сильно был доволен но с теми условиями я рада что это делала 😁
2026-04-18 14:16:56
3
mtusyaa
mtusyaa :
Оххх, яка це жизааа для всіх сфер обслуговування🙈 тільки сідаєш на обід і тут 5 людей заходять але перед тим, годину сидів і чекав на них 🙈🙈
2026-04-17 08:15:14
150
To see more videos from user @kavazmolokom.lviv, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About