@oksanatkach33: #мама_і_донечка❣️ #family #мама #випускний #садочок

Oksana Tkach33
Oksana Tkach33
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 19 April 2026 11:40:31 GMT
171529
3927
361
351

Music

Download

Comments

ivanova_k93
Катерина Іванова :
хоч і 2020-го, але в школу підемо на наступний рік, бо ми грудневі.😅
2026-04-20 14:15:31
239
scorpion_331
🌹💛Дружина сержанта 💙🌹 :
Мій 04.05.2020 але піде на наступний рік. Хай ще пограється
2026-04-21 16:45:10
62
stiranetsanna
Анна :
мій син 2019 жовтневий ,то тільки в цьому році йде до школи.
2026-04-21 06:55:43
40
ukrain44
Монстрик :
Мій 17.08.2020 теж на наступний рік. Я думала що одна так пізно відпущу😂
2026-04-21 17:26:24
18
svetlanazvoleiko
Світлана :
неготова таке враження що вчора вела її перший раз в садок а через місяць вже випуск
2026-04-20 04:05:24
41
hod3010
Alina :
Не дуже, але документи уже подали😭
2026-04-21 11:11:19
18
user5tlilayrq8
Dasha😌 :
наш син теж 2020 року але піде наступного року🥹
2026-04-21 12:22:08
27
user5865715577072
сбвждбвб :
Не знаю як 2020 ,але як 2016 вже закінчується 4клас ...Час ти куди так летиш ?
2026-04-20 17:57:40
7
podenezhnayav
🤗 𓆩 𝘝𝖎𝖐𝖆 𓆪🩵 :
ще ні, підемо на наступний рік, хоч в липні і день народження
2026-04-21 00:58:57
10
ksyushasergeyeva
Ксенія❤ :
Теж в сина випускний в цьому році з садочка, але в сколу підемо в 7)
2026-04-21 05:40:46
29
beeee065
Олена Бобине 🇺🇦🌞 :
Ні ще рано на той рік підемо
2026-04-20 15:53:00
12
lydmila_k3
Mila :
моя донька ций рік піде у перший клас її скоро буде 6 рочків шостого травня
2026-04-21 19:54:42
6
nata111009
nat_t :
Красуня🥰 Вибачте, де купували таку сукню? Дякую❤️
2026-05-08 10:25:35
0
soldatova
♥️🫦SOLDATOVA 🫦♥️ :
ми 13.05.20. в школу не йдемо нехай дитина ще побуде в дитинстві 🥰
2026-04-23 18:02:46
2
opalkojulia9
JuliaOpalko :
Ні ми ще рік гуляєм
2026-04-25 11:34:38
1
svetaoleksyuk0
Свєта Олексюк343 :
ми з серпня 2020 підемо через рік
2026-04-21 07:42:20
9
user13193944329022
Настюша :
син 2019-го року,в цьому році тільки йде до першого класу,на перше вересня йому буде 6.8. Раніше шести відправляти не бачу сенсу
2026-04-21 03:11:38
9
user76611777417178
Ксенія Білоус :
Не готові 🥲 Ще на рік залишаю в садочку🥹
2026-04-21 16:52:44
5
knopa_medic
Irinka :
ми березневі ...також ще на рік відклали ...встигне в доросле життя
2026-04-22 13:33:56
4
yanamatsyk1
Yana Matsyk :
18.05.2020 піде в школу наступного року .. дуже ще мамин мій молодший син
2026-04-21 21:03:39
2
_vladka_2203
🤍𝓥𝓵𝓪𝓭𝓸𝓬𝓱𝓴𝓪 🩶 :
Цікаво в 5,9 беруть в школу чи тільки після 6 років 😬 думаю наперед , нам тільки 3 рочки і син з грудня .
2026-04-21 18:22:07
1
crazyyy_girlll17
crazy🌞 :
лютий 2020 р наче вже час ,але не впевнена.Хто лютневий ,що вибрали?
2026-04-21 16:08:11
2
yanka451
🥀yanka🥀 :
Ні 🥲😭 Так бистро ніби нещодавно з пологового зустрічали 🥲
2026-04-21 16:39:51
4
10081988nadya
Надя :
Ми також 2020 але підемо в 2027 до школи.З такою програмою та обстановкою в країні,нехай ще побуде в садочку та дома)
2026-04-22 13:14:57
3
nastusyaandriichin
Анастасія :
Моя булочка у листопаді 2020го ,але до школи на наступний рік. Маленька ще,нехай насолоджується дитинством)
2026-04-23 06:03:41
1
To see more videos from user @oksanatkach33, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About