Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@oksanatkach33: #мама_і_донечка❣️ #family #мама #випускний #садочок
Oksana Tkach33
Open In TikTok:
Region: UA
Sunday 19 April 2026 11:40:31 GMT
171529
3927
361
351
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.8MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.89MB
)
Watermark .mp4 (
2.09MB
)
Music .mp3
Comments
Катерина Іванова :
хоч і 2020-го, але в школу підемо на наступний рік, бо ми грудневі.😅
2026-04-20 14:15:31
239
🌹💛Дружина сержанта 💙🌹 :
Мій 04.05.2020 але піде на наступний рік. Хай ще пограється
2026-04-21 16:45:10
62
Анна :
мій син 2019 жовтневий ,то тільки в цьому році йде до школи.
2026-04-21 06:55:43
40
Монстрик :
Мій 17.08.2020 теж на наступний рік. Я думала що одна так пізно відпущу😂
2026-04-21 17:26:24
18
Світлана :
неготова таке враження що вчора вела її перший раз в садок а через місяць вже випуск
2026-04-20 04:05:24
41
Alina :
Не дуже, але документи уже подали😭
2026-04-21 11:11:19
18
Dasha😌 :
наш син теж 2020 року але піде наступного року🥹
2026-04-21 12:22:08
27
сбвждбвб :
Не знаю як 2020 ,але як 2016 вже закінчується 4клас ...Час ти куди так летиш ?
2026-04-20 17:57:40
7
🤗 𓆩 𝘝𝖎𝖐𝖆 𓆪🩵 :
ще ні, підемо на наступний рік, хоч в липні і день народження
2026-04-21 00:58:57
10
Ксенія❤ :
Теж в сина випускний в цьому році з садочка, але в сколу підемо в 7)
2026-04-21 05:40:46
29
Олена Бобине 🇺🇦🌞 :
Ні ще рано на той рік підемо
2026-04-20 15:53:00
12
Mila :
моя донька ций рік піде у перший клас її скоро буде 6 рочків шостого травня
2026-04-21 19:54:42
6
nat_t :
Красуня🥰 Вибачте, де купували таку сукню? Дякую❤️
2026-05-08 10:25:35
0
♥️🫦SOLDATOVA 🫦♥️ :
ми 13.05.20. в школу не йдемо нехай дитина ще побуде в дитинстві 🥰
2026-04-23 18:02:46
2
JuliaOpalko :
Ні ми ще рік гуляєм
2026-04-25 11:34:38
1
Свєта Олексюк343 :
ми з серпня 2020 підемо через рік
2026-04-21 07:42:20
9
Настюша :
син 2019-го року,в цьому році тільки йде до першого класу,на перше вересня йому буде 6.8. Раніше шести відправляти не бачу сенсу
2026-04-21 03:11:38
9
Ксенія Білоус :
Не готові 🥲 Ще на рік залишаю в садочку🥹
2026-04-21 16:52:44
5
Irinka :
ми березневі ...також ще на рік відклали ...встигне в доросле життя
2026-04-22 13:33:56
4
Yana Matsyk :
18.05.2020 піде в школу наступного року .. дуже ще мамин мій молодший син
2026-04-21 21:03:39
2
🤍𝓥𝓵𝓪𝓭𝓸𝓬𝓱𝓴𝓪 🩶 :
Цікаво в 5,9 беруть в школу чи тільки після 6 років 😬 думаю наперед , нам тільки 3 рочки і син з грудня .
2026-04-21 18:22:07
1
crazy🌞 :
лютий 2020 р наче вже час ,але не впевнена.Хто лютневий ,що вибрали?
2026-04-21 16:08:11
2
🥀yanka🥀 :
Ні 🥲😭 Так бистро ніби нещодавно з пологового зустрічали 🥲
2026-04-21 16:39:51
4
Надя :
Ми також 2020 але підемо в 2027 до школи.З такою програмою та обстановкою в країні,нехай ще побуде в садочку та дома)
2026-04-22 13:14:57
3
Анастасія :
Моя булочка у листопаді 2020го ,але до школи на наступний рік. Маленька ще,нехай насолоджується дитинством)
2026-04-23 06:03:41
1
To see more videos from user @oksanatkach33, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
maso badiya🙌 #funyy_videos #fyp #funyy #foryoupage #fouryou
CUPOM: TAYSERRI Energia solar não é só para quem tem placa em casa. Pague menos na sua conta de luz, na sua empresa @nuv.energia @nuvenergia #nuvenergia #nuvclipfy #nuvenergia #clipfyleague
Big Bear so comfortable on my leg he fell asleep 🤣🐻🐾❤️🙏🏼 #bear #bigbear #memes #sleepy #daddysboy #englishbulldogsoftiktok #englishbulldogmoments #englishbulldogmom #engishbulldoghouse #godisgood #blessed #amen🙏 #engishbulldog #losperronesmexicanos
PayPal gibt deine Daten an Dritte weiter! Ändere DAS! #smartphone #TechTips #techtok #paypal #tippsundtricks
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy