@uhylyant: Фундаментальний принцип державності простий: закони мають працювати на людину. Кожна ініціатива влади повинна мати на меті покращення якості життя, захист добробуту та розвиток потенціалу громадян. Саме в цьому полягає сенс існування державної машини. Проте, коли законопроєкти перетворюються на інструмент обмеження прав, свободи, зазіхання на приватну власність або втручання в інститут сімʼї та виховання дітей — такі закони стають актами правового свавілля. Вони втрачають свою моральну легітимність, а отже - розривають суспільний договір. Влада, яка замість захисту інтересів народу обирає шлях тиску та позбавлення базових свобод, втрачає довіру та право називатися народною. В українських реаліях спроба поставити державний апарат вище за права людини завжди веде до глибокої суспільної кризи, адже джерелом влади в країні є виключно народ. Держава існує для людей, а не навпаки. #uhylyant #ухилянт
uhylyant
Region: NL
Monday 20 April 2026 13:46:43 GMT
Music
Download
Comments
ИРИНА :
ми вже в північній кореї,чи ще ні???
2026-04-21 06:10:38
1229
Мілф Хантер :
це вже на репресії схоже
2026-04-21 00:55:43
1104
🍇Танюша Демчук🍇 :
Оце вибрали президента 🥺
2026-04-21 09:58:49
472
Oleg :
от і вибрали свободу
2026-04-21 01:40:36
544
Hukkerr :
2026-04-21 03:37:34
381
🔥𝔜𝔲𝔩𝔦𝔶𝔞🔥 :
Мені мабуть здається, але тут всі закони суперечать законам конституції України про права людини.
2026-04-30 11:08:50
183
CUM :
в для народу щось є???
2026-04-21 13:19:49
200
Сергій :
Окрім мата в мене слів нема
2026-04-21 17:32:53
215
Ля иляха илля Ллах :
Уверен, и это ещё не дно!
2026-04-22 08:11:55
275
Romario :
Кто там говорил, что у нас не как в России?
2026-04-21 07:36:58
458
Katya_katya_ :
Нічого не буду писати , всеодно заблокують. Я думаю ви самі все знаєте
2026-05-07 16:00:49
43
nordic eyes :
2026-04-21 06:40:53
81
Пьер Вудман :
ну,что скажете,те,кто пишет что наилучший,все делают правильно! где вы?
2026-04-21 08:58:48
199
Татьяна :
чомусь все частіше згадується мультик про Чеполіно
2026-05-15 12:09:52
6
Наталія :
якщо без мата то в мене все.
2026-05-13 11:38:53
10
ПАВЕЛ КОВАЛЕНКО :
это не дно...это днище....
2026-04-22 12:43:51
56
I am :
ВРАГИ народа
2026-05-11 12:18:00
14
@Skif_Sarmat81 :
нам піздец😂
2026-04-21 00:54:14
116
Slava Bilostets'ka :
Матом можна?
2026-04-24 09:04:43
9
asterium66 :
11340 - особенно интересный.
со всех сторон себя обезопасили, классные законы для власти.
2026-04-24 15:42:23
18
Oleh.065 :
Потужно!
2026-04-21 11:54:42
63
lana :
А как же свобода,демократия???
2026-04-21 12:01:15
43
Катерина ХОМЕНКО :
А ШО ЦЕ ДОЖИЛИСЯ
2026-05-13 12:26:18
5
To see more videos from user @uhylyant, please go to the Tikwm
homepage.