Відверто кажучи, розмова по телефону не дорівнює співбесіда не дорівнює влаштуватися на цю посаду ❤️
2026-04-20 16:22:08
356
pletivnia :
Де ви шукаєте вакансії? Лише Work та Robota, чи є ще якісь платформи де варто подивитись?
2026-04-21 05:32:02
16
ᅠᅠᅠ :
в нас сімейна молочно ферма дар зареєстровані перед початком війни
2026-04-27 18:11:51
3
❤️🔥 :
он будто бежит
2026-04-29 10:49:21
19
_non.grata_ :
Яка платформа з такими вакансіями?
2026-04-21 07:18:43
11
ksena2057 :
А де такі зп?Я що шукаю не там.
2026-06-12 23:57:41
0
twoj_bog :
Типу типу типу типу…..далі б не слухала
2026-05-10 08:08:20
0
ALEXANDRA | Модель | UGC | TFP :
А де дивитесь такі вакансії?
2026-05-13 16:30:32
0
LY :
Залишилось знайти трудящихся)
2026-06-11 12:22:03
0
помічник :
Чомусь люди в яких зарплати по 250к більш привітні, адекватні і приземлені аніж ті, хто пропонує працювати за 8к з графіком 60 годин в тиждень
2026-04-21 15:35:56
141
sribnyi_ivan :
На такие вакансии проще устроится чем в Аврору)
2026-04-21 11:51:23
27
Roland 🇺🇦 :
300 евро в місяць: ти маєш тето тето тето тето тето тето тето і тето. 1500 евро в місяць: руки ноги є? ну розберемося.
2026-04-22 08:14:18
13
Анастасия :
Я так не люблю коли дзвониш до них і вони ніби кудись спішать, біжать, задихаються, хекають в трубку , ну це не серйозно як на мене
2026-04-21 09:34:33
19
Ірина Маліновська :
а можна вас попросити дослідити тему ейджизму? зможете трішки зміненим голосом людини, якій біля 60-ки претендувати на престижну роботу?
2026-05-08 16:59:00
2
Golf :
знаю, де 120к платять і без досвіду беруть
2026-04-30 23:29:23
3
Дмитро :
так. але коли діло дійде до справи тебе звільнять
2026-04-30 20:12:55
1
☁️Шуся☁️ :
Ніхто не хоче працювати
2026-04-21 18:33:18
1
Slav4ik :
Так одно дело поговорить по телефону и навешать лапши , а другое уже работать😏
2026-05-20 14:12:34
0
john_kimber :
Мені здається , що потрібно додавати дисклеймер, що ці відео пізнавальні саме для людей в яких є досвід і їм просто не везе з роботодавцями. Якщо ти майстер своєї справи, то залишається навчитись себе продавати. Тому що більшість в коментах думає що ти показуєш що на роботу з зп 200+ тис. можна влаштуватися, просто гарно поспілкувавшись
2026-06-09 17:42:46
0
🎬 twitch: issygoing :
от би так графічних дизайнерів наймали..
2026-06-17 12:19:56
0
Марьяна :
😳😳😳
2026-04-21 18:43:37
0
To see more videos from user @artbusilkov, please go to the Tikwm
homepage.