Fals .....eu am luat chipul mamei mele .....si ศi temperamentul mamei mele...Dar tatฤl meu ,deศi suntem 6 fraศi ....in mine are รฎncredere , ศtie ,ca doar eu sunt lรขngฤ el , cind are nevoie
2026-04-21 10:46:14
52
marattk_v... :
eu sunt fix asa....
2026-05-20 14:16:14
1
Lupu :
la mn e a doua ๐คฃ๐คฃ
2026-06-03 20:44:48
0
otiliacostescu0. :
mie รฎmi zic familia cฤ semฤn fizic ศi la caracter cu tata. ศi el a fost un om puternic
2026-04-22 17:05:35
6
๐คโจBiaโจ๐ค๐โก๏ธ :
Fata mea a luat caracterul ศi temperamentul meu,deci e fals๐๐
2026-04-22 09:21:20
11
Mariana Iovan :
asa e eu cu tata ma intelegeam cel mai bine ศi eram ศi berbeci
2026-05-26 23:49:11
0
andreivlad0101 :
nu cred asta
2026-05-29 10:35:39
2
diana.gurau :
รn cazul meu aศa este, eu am caracterul tatฤlui meu ศi sunt mรขndra de astaโค๏ธ