@giuliaasff_:

🦇🦇
🦇🦇
Open In TikTok:
Region: IT
Wednesday 22 April 2026 18:06:30 GMT
83856
11501
37
519

Music

Download

Comments

cate23433
cate❤️‍🩹 :
uh mamma
2026-06-16 13:19:31
1
ilgall00
ilgallo💫 :
2026-04-22 18:07:18
10
jessica.surowa
jessica.surowa :
mamma santa
2026-04-22 19:11:32
12
theylovseni
🤍 :
Che turbo topa😍💋✨
2026-05-07 18:46:47
1
_nonsonoimmacolat
22:22 :
2026-04-29 20:09:07
2
user_7171819919191
. :
💋
2026-04-29 18:28:31
1
giulialattanzii
giulietta🌹 :
corsetto dove? sei divina🙏😩
2026-04-23 12:53:41
2
ali2008my
ᗩᒪI :
2026-04-22 20:15:10
2
vero_privv56
𝑣𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑐𝑎 :
2026-04-22 18:08:38
1
pastelperfection42
butterfly dreams ⭐ 🦋🍄 :
imagining getting a heart from baddie ❤️
2026-04-22 18:12:44
3
is_michey
~🍷Michael :
telefono?
2026-06-02 18:33:09
0
esma.vehapi_
💙 :
mamma mia
2026-05-16 20:28:24
0
los_angeles350
dollar box :
hiiiii
2026-04-22 18:08:16
0
To see more videos from user @giuliaasff_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

11 років школи я сумлінно навчаюсь, витрачаю кошти і нерви на підготовку до ЗНО, щоб зекономити гроші своїм батькам, бо не всім по карману може бути навчання в медичному на контракті.  В останні дні перед вступом в університеті мого міста відміняють бюджетні місця, але ж я добре склала ЗНО, отримала золоту медаль і маю право навчатись за кошт держави. Тож приймаю рішення переїхати в столицю, бо тут краща освіта і більше можливостей.  А зараз розумію, щоб зекономити гроші моїм батькам, варто було вступати на контракт, проплачувати всі сесії (як це було заведено в моєму місті), і тоді б я мала шанс на отримання бажаної спеціальності 🤩 Студенти-медики роками відкладають кошти на свою інтернатуру, вкладають величезну кількість в своє навчання. Бо відверто після 2019 року жодний ВНЗ не зацікавлений нас навчити.  Слів могло би бути набагато більше, але емоції переважають.. Ми не маємо МОВЧАТИ! Студенти 6 курсів не мають отримувати такі кардинальні нововведення за 3 місяці (!) до розподілу💔  #інтернатура2024 #студентимедики #нму #моз
11 років школи я сумлінно навчаюсь, витрачаю кошти і нерви на підготовку до ЗНО, щоб зекономити гроші своїм батькам, бо не всім по карману може бути навчання в медичному на контракті. В останні дні перед вступом в університеті мого міста відміняють бюджетні місця, але ж я добре склала ЗНО, отримала золоту медаль і маю право навчатись за кошт держави. Тож приймаю рішення переїхати в столицю, бо тут краща освіта і більше можливостей. А зараз розумію, щоб зекономити гроші моїм батькам, варто було вступати на контракт, проплачувати всі сесії (як це було заведено в моєму місті), і тоді б я мала шанс на отримання бажаної спеціальності 🤩 Студенти-медики роками відкладають кошти на свою інтернатуру, вкладають величезну кількість в своє навчання. Бо відверто після 2019 року жодний ВНЗ не зацікавлений нас навчити. Слів могло би бути набагато більше, але емоції переважають.. Ми не маємо МОВЧАТИ! Студенти 6 курсів не мають отримувати такі кардинальні нововведення за 3 місяці (!) до розподілу💔 #інтернатура2024 #студентимедики #нму #моз

About