@demajany: Подробиці гри ремейку: Assassin’s Creed Black Flag Resynced #assassinscreedblackflagresynced #trailer #reaction #українськийконтент

DeMaJaNy
DeMaJaNy
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 24 April 2026 17:33:33 GMT
109330
2481
90
647

Music

Download

Comments

ratiborarms
Ратибор Сварожий :
Човен буде мінятись візуально від апгрейду ?
2026-04-26 22:30:52
1
kirito32149
Kirito32149 :
аби тільки не додали системи рівнів як в останніх частинах бо то жах буде
2026-04-25 06:50:31
20
lolaskarllet
Tatyana Shimko :
коли вони вирішать те ж саме зробити з трилогію Еціо 🫣
2026-04-25 08:24:25
8
vanichka333
Ваня :
Почекаю піратку, чисто задля цікавості. Не бачу сенсу купувати ремастер гри, яку проходив уже двічі
2026-04-25 08:56:13
1
phooliganq
phooliganq :
Не будет нормальной озвучки, минус..
2026-06-15 21:30:05
1
tretyak_bro
Евгений Третяк :
У результаті вийшов ремайстер)
2026-04-24 21:16:23
0
tikuatokua
ПОТУЖНІЧ :
Вже купив
2026-04-24 23:11:59
5
_doomkawalera_
_doomkawalera_ :
Фігня з майнером денуво
2026-04-25 10:58:12
0
flinti_raster4
ꑭflinti_taster4308ꑭ :
Жаль шо її не буде на пс4
2026-04-26 13:25:21
0
mctak2996
Yurii Pahutiak :
280 злотих коштує на пс5 на пред релізі
2026-04-24 17:45:11
1
bessonovoffical
Ваня Бессонов :
Так перші частини хотілось би побачити хочаб ремастер
2026-04-25 16:37:22
0
shadow.of.yggdras
Shadow of Yggdrasil :
Це моя улюблена частина!
2026-04-27 09:33:02
3
andrekropes
Widoon :
в сенсі анріал енджін, anvil там
2026-04-25 04:35:35
0
vladog77
🇺🇦𝖁𝖑𝖆𝕯𝖔𝕲🇺🇦 :
Цена жесть
2026-04-24 18:17:28
0
blade_of_the_wu_tang
blade_of_the_wu_tang :
Крутяк👍. Чекаю 🔥
2026-04-24 18:48:57
2
mykola.use
mykola :
а нашо
2026-04-25 09:07:43
1
yourfacce88
yourfacce :
Дуже крута гра, багато годин витратив коли в ній )
2026-04-25 08:38:26
2
vsiisv7
vsiisv7 :
Рімейк буде вогонь нарешті , чекаємо рімейк на першу та другу частину Асасинів 🔥🔥🔥
2026-04-24 19:05:34
1
httpseugen
httpseugen :
Я думаю буде круто. Навіть якщо не геймплей то атмосфера 100% буде крутою. У Юбісовт надзвичайно люта команда гейм дизайну🔥
2026-04-24 17:40:45
1
darktre0
Aka_So47 :
Надеюсь достижения с онлайном уберут
2026-04-25 20:20:05
0
tomashevskyi_dima
Tomashevskyi_dima :
Має бути цікаво. Дякуємо за огляд
2026-06-16 08:24:09
2
templay2115
TemPlay :
Я вважаю що Юбікам треба зробити ремейк 1 частини, тому що в 1 частині класно все але однакові місії трохи втомлюють,а от ремейк трилогії Еціо взагалі не бачу сенсу, максимум ремастер хоча якщо згадати ремастер 3 частини то стає трохи страшно, ну а сам Чорний флаг думаю буде класним, дуже сподіваюсь що це не буде таким провалом як Скаланбоус(наче так називається)
2026-05-08 22:07:11
0
koloradandr
koloradAndr :
Это самая Крутая часть АК
2026-04-26 09:11:06
0
statist_______
Статіст :
жду🔥
2026-04-25 08:33:49
0
To see more videos from user @demajany, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About