ДА! Я недавно здавала і вітамін в мене десь так і феретин 3….
2026-04-28 13:54:04
1
ilona oryshech :
о ви ще в режимі виживання. коди я здала першого разу аналізи то в мене вітамін Д3 був 19, феритин 6. і в12 (і то тому що я до цього місяць приймала його щодня в таблетках) -1456))) а ще гемоглобін 9.9 подивившись мої аналізи у лікаря упала щелепа і він хвилин 10 орієнтувався що сказати чи що спитати))
2026-05-26 21:19:24
1
To see more videos from user @frolivaapolinaria, please go to the Tikwm
homepage.