@psychozlam: Це не лінь — це перевантажена нервова система. #вигорання #психологія #тривога #мозок #ментальнездоровя

TG: ПСИХОЗЛАМ
TG: ПСИХОЗЛАМ
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 24 April 2026 20:24:58 GMT
1086125
42140
898
16537

Music

Download

Comments

tetanaluckova
Танюша :
Я думала я одна така. Що треба робити?
2026-04-25 06:02:45
1608
allakudinova40
Allusia Angel WINGS :
Мене дуже бісять люди. Я інтроверт.
2026-04-25 16:46:41
678
romashka...505
Romashka...505 :
я сиджу вдома, і не хочу виходити. І робити нічого не хочу((( 4 роки.... Сил вже нема
2026-04-26 15:02:36
202
1994_andrey
Андрей 1994 :
Я якщо те саме але в окопі
2026-04-25 17:14:08
142
user5687556183701
Тетяна :
мені дуже комфортно в тиші, на одинці, хоч і розумію, що це не правильно. Раніше усе було не так, працювала, як бджілка, тепер давно вже байдуже.
2026-04-26 08:00:48
137
toluna8
toluna8 :
це розочаровання в житті, в людях...
2026-04-26 09:23:39
49
beatles1365
Alex Жук :
Це все через війну.
2026-04-26 04:42:27
22
madi_madison_mad
Mad. :
Не знаю что делать. Сократили два месяца назад с работы. Думала, что заебись отдохну немного. Но это не то. Уже прошло столько времени, а я просто лежу. Просыпаюсь, смотрю телевизор и ложусь спать. Не могу заставить себя выйти на улицу. Подруге на сообщение не могу уже месяц ответить, хотя это же такая элементарная вещь. Заставить себя помыть голову кажется лаской мукой. разговаривать особо сил и желания нет. Каждый день говорю себе «ну всё, завтра выйду прогуляюсь. На улице по любому хорошая погода» и на следующий день говорю себе то самое. Даже этот текст мне тяжело далось написать. Мысли есть, но сформулировать их тяжело. Ничего не делая я устала.
2026-04-27 00:36:09
46
natalya.shtrishkova
natalya. :
я люблю дома одна, і мені норм
2026-04-26 06:37:22
36
user569k3dniky
оксана :
я дуже люблю сидіти дома,і мені це не заважає,люблю бути на одинці.
2026-04-26 07:24:47
32
user2228818078674
10221723 :
ЦЕ ПРО МЕНЕ🥺🥺🥺
2026-04-26 09:08:16
10
natalia.1981.0.0
Наталия Тырлеш Дерда :
Це в мене таке,нехочеться нікого бачити,не ским розмовляти,сиджу в дома,нічого зовсім не хочеться.
2026-04-27 18:40:16
5
allasoboleva
злая фея :
ні хочу нікого бачити,спілкуюсь телефоном,мені буде комфортно самій в домі
2026-04-26 07:40:39
20
ernestocharon
Эрнесто Харон :
я боюсь людей. все какие-то злые, пассивно-агрессивные, а меня триггерит любая агрессия, начинается паника и ступор.
2026-04-26 04:01:40
35
user38532043157670
Світлана :
От зараз такий стан
2026-04-27 16:39:38
6
lisniww
lisniww :
може це депресія,пережила це все, дуже важко...
2026-04-27 08:44:27
7
svetlanapolivko
svitlanapolyvko :
Це про мене🥺
2026-05-04 18:30:40
6
user5420472324043
Клубничка :
Це про мене
2026-04-26 11:05:17
5
user51254760815477
🇺🇦СЕРЕГА🇺🇦 :
ЦЕ ВСЕ ПРО МЕНЕ..
2026-04-26 10:40:21
6
galina.mukolaiv
galina :
про мене но я думаю що це лінь😂 Нічого робить не хочу нічого не цікавить сплю їм.
2026-04-26 04:41:33
12
user9017612350759
Elena :
я не люблю массове скупчення людей ! в мене бажання стати людиною невидимкою !!!!!
2026-04-26 13:00:35
10
usersorvkqao9p
Н.В. :
Я ходжу на роботу, але з великим задоволенням сиділа б удома.
2026-04-25 06:48:33
154
user8538699009631
кажан :
я теж такий, але маю щастя що в селі живу і кожний день є робота
2026-04-28 16:41:51
5
yannnakl.iavk
Yana :
я працювала вдома онлайн більше 3 роки . зарплата була 40.000 грн вирішила щоб змінити , виїхала в місто, маршрутки, люди... і зрозуміла не моє. я он можу бачити людей, вони мене напрягають. я відвикла , мені некомфортно. а працювати з 8 до 9 за 12000😂 камон 😂 зате з людьми 🤣 краще вдома
2026-04-25 17:36:23
170
elena.galkina1
♐🔥☝️ Lena 🫶🏹 :
если люди разочаровали
2026-04-26 14:38:16
6
To see more videos from user @psychozlam, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About