@iwanxoczko: Każdego klienta traktuje z szacunkiem, niezależnie od tego czy jest to pies rasowy czy też nie. Więc jeśli chcesz kogoś obrażać, zważając na to jakiego psa posiada, po prostu pomiń mój film. Miłego weekendu kochani!❤️ #cockapoo #doggroomer #hybrid
Dobrze usłyszałem imię? Bimber? Piękne imię. Że też nie przyszło mi do głowy, żeby nazwać tak jednego z moich kotów.
2026-04-25 10:43:29
1757
Żabcia :
Nie no imię klasa XD
2026-04-25 10:41:37
4178
KOLEGA_6 :
✨bimber✨
2026-05-01 12:28:32
618
jogina2020 :
Cudowny rezultat! Tez mam hybrydkę i kocham, nic nikomu do tego
2026-04-25 06:40:04
616
Flyingtinkers_ :
Wiesz uscislijmy to że ktoś nie kupuje i krytykuje hybrydę nie oznacza że go na taką nie znać , mam dwa mastify hiszpańskie z zagranicznych hodowli a uważam że rozmnażanie hybryd za chore i szkodliwe
2026-04-25 05:37:04
530
Olivia <3 :
No ja widzę podobieństwo między nimi gahaha
2026-04-25 11:18:24
148
morto27 :
Hybryda to połączenie dwóch gatunków 😅
Wśród psów to po prostu mieszańce
2026-04-25 12:38:35
197
Staniol :
cockapoo to najsłodsze psiaki na świecie 🥰
2026-04-25 09:23:50
32
NocteVulpes :
Piękny 😆
2026-04-28 06:34:34
207
Gabriela 𝜗ৎ :
Ja mam mojego mieszańca typu wiejski wziętego od wujka 🥰 Pozdrawiam wszystkich
2026-05-30 06:52:06
6
Majaskamaja :
Never skip iwanxoczko ❤️
2026-04-25 07:19:51
16
Aleksandra Siwy532 :
uwielbiam te twoje porównania:)
2026-04-25 05:15:02
50
Aleksander Szymlet :
A taki ładny mop był.
2026-05-17 08:10:19
10
Vioo__lettaa :
Bardzo trafny komentarz ! Szanuje i mądrej to aż miło posłuchać 🥰
2026-05-01 15:54:09
20
Karolina 🦟 :
Zawsze chciałam nazwać psa Bimber!!!
2026-04-30 18:45:20
16
user9655741599014 :
Zajebisty jest❤️😂
2026-05-02 05:56:41
7
Emi Nowak :
Ale pięknie wyszło 🤩
2026-05-06 07:52:00
8
Nina✨ :
Boże jaki słodki
2026-05-12 17:16:13
5
Artigiana :
Jaki słodziak
2026-05-03 21:25:50
7
Julia :
śliczny
2026-05-02 13:28:01
5
🇵🇱 ꧁ᬊ᭄Angelia🇩🇪꧂® :
Ale cudnie wygląda
2026-04-25 07:23:45
9
jem.enfichebien :
jaki piekny😍
2026-04-25 20:30:19
5
Kinga❤️ :
o mamo a co to za rasa? śliczny jest
2026-04-30 12:30:26
6
Gkml :
Najgorszy rodzaj włosa :/ dla mnie to katorga
2026-04-26 16:58:45
6
lulkaa :
Mój słodziak 🩷 był czarna czekoladka jak go wzięłam a teraz już coraz więcej ma białego kolorku choć na zdjęciu tego tego nie widać 🫶🏻
2026-05-03 03:47:32
6
To see more videos from user @iwanxoczko, please go to the Tikwm
homepage.