З цілим горішком і зі збитою солодкою сметаною…так готувала моя бабуся
2026-04-25 16:44:46
154
Наталія Шишкіна :
Начиняєм цілим горіхом і тушкуємо у вині з цукром, подаємо зі згущеним молоком або взбитою сметаним кремом 🥰
2026-04-27 19:04:01
21
taSsia_ :
цілий горішок всередину і тушкували в вині😅ото смакота
2026-04-29 06:34:49
4
Ivanna :
О цікаво спробувати!ми завжди клали цілий горіх і поливали згущонкою)досі люблю такий десерт
2026-04-27 19:46:33
4
vira :
тільки що їла, ми робимо з цілим горіхом і сметанка🔥🔥🔥
2026-04-27 19:58:10
1
Oksana_Bilous :
Бажаю успіхів 😍
2026-05-10 16:36:23
1
Firefly :
З цілим волоським горішком і вареною згущенкою в середині і зверху в молочний шоколад🤤🤤🤤🤤
2026-04-27 18:50:33
1
Solniwko :
пелюстками мигдалю ще зверху притрушую🥰
2026-05-13 11:52:36
1
Аліночка Підлопушна :
завжди всередині був горішок.
2026-05-22 08:49:36
1
Тетяна🦂 :
У нас з цілим горіхом, чорнослив начиняють,заливають вином ,трохи цукру або меду і доводять до кипіння.А потім охолоджений поливають збитою сметаною з згущеним молоком.Смакота.
2026-04-27 18:50:08
12
sladetska_tort Вінниця :
У нас з цілим горішком робили і заливали сметаною збитою з цукром і обов'язково потерти шоколадну цукерку зверху😁👍
2026-05-09 18:43:05
1
Карина :
З цілим горіхом. І заливали сметаною с цукром.
2026-04-27 19:21:16
4
Дар'я Гой :
Мамуся купувала копчений чорнослив тушкувала його в домашньому вині з додаванням цукру. І начиняли ми цілим горішком. Заливали взбитою сметаною з цукром
2026-05-12 14:15:11
1
Ляля :
С цельным и проваривали в вине и поливали сливками с сахаром
2026-05-01 21:22:02
1
Mokkoixora :
зверху заливали сметанним желе.
2026-04-26 12:47:41
5
user6382048399205 :
целый орешек и начинка из сыра с чесноком и майонезом,это не сладкая закуска.А вообще все люблю с черносливом!
2026-04-30 16:13:21
2
Oksi :
орех в мед и в середину и только так... сверху сметана+сахар+ваниль... сегодня делаем.. завтра кушаем
2026-04-27 18:46:27
2
Oksana_Bilous :
Смачно дуже у вас, я спробую . Я готую з гріхом я заливаю сметаною
2026-05-10 16:23:27
1
nazar_suharskiy :
2026-04-25 07:33:11
2
Люда Лучіч :
🥰🥰🥰👍👍👍смакота
2026-04-25 06:55:47
1
nazar_suharskiy :
Дуже класно
2026-04-25 07:32:58
1
Schuetze28 :
Это очень вкусно со сметаной,но сначала немного протушить в сотейнике с маслом и немного влить коньяк,затем охладить и залить взбитой сметаной с сахаром
2026-04-25 18:49:43
4
Dina :
Цілий горішок і домашня сметана з цукровою пудрою, я теж з'їдала цілу тарілку🥰
2026-05-02 14:45:44
1
Bella Swan :
У нас в семье не готовили, но в гостях подавали чернослив вымоченный в коньяке, с грецким орехом и в сливке либо сметане
2026-04-25 23:33:18
3
Lisa🫧 :
із солодкою сметаною, то любов
2026-04-27 19:25:25
1
To see more videos from user @suzannasukharska, please go to the Tikwm
homepage.