jako była posiadaczka opla oznajmiam że nigdy więcej opla 🤌
2026-04-29 08:41:03
10
Pan Dynia :
🤣🤣🤣🤣złom
2026-04-26 15:03:55
11
Piotr Piotr155 :
sprzedaj gruza póki jeszcze jeździ
2026-04-28 18:38:21
0
👑🖤MJ🖤👑 :
2026-05-17 16:40:48
18
Probl3m_J :
2 dni temu kupiłam astrę J
2026-04-26 20:19:15
5
Nawras :
اوبل اسوء سيارة
2026-04-28 15:34:45
6
Michał Kulik :
to tylko łopel
2026-04-26 20:01:57
5
bornos77 :
Opel los de antes ahora no
2026-04-27 15:54:01
5
Patryk :
Corsa? 😁
2026-04-25 17:44:51
6
Luki86_Er6 🇵🇱🇩🇪 :
opel dobre auto
2026-04-26 12:28:20
5
Nicola :
2026-04-27 17:14:05
6
Maks_xd :
2026-04-26 20:50:21
5
Mr._NOBODY :
2026-05-01 10:17:04
5
PEPE VERO 🙏 :
opel basura buenos ño de antes el omega motor bwm
2026-05-01 21:06:05
0
Sersch :
Opel mit 3 zelinder
2026-05-01 15:53:47
0
☠OsP :
opel meriva?
2026-05-08 13:28:34
0
Jacek Kowalski358 :
mam insignie i tylko wymieniłem wadliwą cześć i już dwa lata jeżdżę i maskę otwieram aby dolać płyn do spryskiwaczy 🤗 nigdy nie byłem autem u mechanika, olej wymieniam sobie sam co ważne nie ubywa nic od wymiany do wymiany 🤗
2026-05-02 10:42:10
0
eXxs :
lepiej sprawdź czy olej masz a nie głaszczesz plastiki 😂😂😂😂
2026-04-30 15:36:39
0
kachulec25 :
Też mam corske. dobre autko🥰
2026-05-01 15:04:00
1
To see more videos from user @anna_dobekhalk, please go to the Tikwm
homepage.