Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@fennellz: Using You by Mars Ago | Está canción no es de amor, no entiendo siquiera por qué la dedican xdxdd #usingyou #songs #marsago #fyp #Love
hanni
Open In TikTok:
Region: MX
Sunday 26 April 2026 10:53:27 GMT
213960
41595
51
1739
Music
Download
No Watermark .mp4 (
1.14MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
1.14MB
)
Watermark .mp4 (
3.18MB
)
Music .mp3
Comments
nova ࣪˖ ⋆ :
La descripción es tan real, el significado es literalmente solo el deseo físico para sentirse bien consigo mismo
2026-04-26 18:00:29
998
꒷꒦ꫀׁׅܻ݊ᥣׁׅ֪ꪱׁׁׁׅׅׅ ིྀ 𓋹 :
Siento que la canción sí es de amor, pero más bien un amor adolescente dónde ambos aún están descubriéndose a sí mismos y así
2026-05-13 04:20:11
102
смерть :
2026-04-27 02:33:54
27
Kerry copito :
me trata mal siempre y cuando me trata bien me da un montón de esperanza para luego me trate mal otravez 👎
2026-04-26 23:37:18
232
im-hungry :
amor y odió
2026-04-27 02:28:56
53
Liam Rodríguez :
siempre esta pinche canción
2026-04-27 19:20:24
13
c_lst3333 :
amor, deseo y odio
2026-04-27 06:13:37
45
JESS :
no sé pasen lo compartió mi novio JAJA💔
2026-04-28 13:57:34
8
Arii :
Lo iba a compartir pero lo del placer y usarlo jamas seria yo 💔😭
2026-04-28 02:56:39
27
valuu :
esto es arte
2026-04-26 10:59:15
14
dayann :
temon, pero no me identifico
2026-04-27 02:32:38
4
aceite de oliva 🫒 :
ARIANA VOLVE YO TODAVÍA TE AMO Y SÉ QUE ME REVISAS LOS COMPARTIDOS
2026-05-04 17:00:35
0
🕰️ ᐟ kkit𖦹pp ! ݂ ָ 𐂯 :
hagan una traducción d spider in my bathtub, es mi fav de mars argo 💔💔
2026-04-28 03:01:59
3
vanniap :
Yo daba el 100 de mi y el solo resivia 💔 ahora conocí a alguien que me ama y no me deja con el amor en las manos💗
2026-04-29 01:48:09
2
To see more videos from user @fennellz, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.
نارو توقد للفجر.. 🔥🫴 #الكنداكة_سيدي_سيدي_الاراكا #اغاني_سودانية #حالات_واتس_سودانية🔥✨💓 #اغاني_واغاني
Cây lăn bụi mini tiện lợi #ilovetiktok #câylănbụiquầnáo #xuhuong #viraltiktok #views
Snow leopard in Pakistan
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy