@fennellz: Using You by Mars Ago | Está canción no es de amor, no entiendo siquiera por qué la dedican xdxdd #usingyou #songs #marsago #fyp #Love

hanni
hanni
Open In TikTok:
Region: MX
Sunday 26 April 2026 10:53:27 GMT
213960
41595
51
1739

Music

Download

Comments

yvannovaa
nova ࣪˖ ⋆ :
La descripción es tan real, el significado es literalmente solo el deseo físico para sentirse bien consigo mismo
2026-04-26 18:00:29
998
kibvjc2343
꒷꒦ꫀׁׅܻ݊ᥣׁׅ֪ꪱׁׁׁׅׅׅ ིྀ 𓋹 :
Siento que la canción sí es de amor, pero más bien un amor adolescente dónde ambos aún están descubriéndose a sí mismos y así
2026-05-13 04:20:11
102
.m40387
смерть :
2026-04-27 02:33:54
27
gf6.lvsxxvi
Kerry copito :
me trata mal siempre y cuando me trata bien me da un montón de esperanza para luego me trate mal otravez 👎
2026-04-26 23:37:18
232
iirissys
im-hungry :
amor y odió
2026-04-27 02:28:56
53
liamrodriguez19
Liam Rodríguez :
siempre esta pinche canción
2026-04-27 19:20:24
13
c_lst3333
c_lst3333 :
amor, deseo y odio
2026-04-27 06:13:37
45
jess_34namnam
JESS :
no sé pasen lo compartió mi novio JAJA💔
2026-04-28 13:57:34
8
dashhey
Arii :
Lo iba a compartir pero lo del placer y usarlo jamas seria yo 💔😭
2026-04-28 02:56:39
27
mumusitaa
valuu :
esto es arte
2026-04-26 10:59:15
14
nikkiqqe
dayann :
temon, pero no me identifico
2026-04-27 02:32:38
4
complex_traumax_fan
aceite de oliva 🫒 :
ARIANA VOLVE YO TODAVÍA TE AMO Y SÉ QUE ME REVISAS LOS COMPARTIDOS
2026-05-04 17:00:35
0
takkowx
🕰️ ᐟ kkit𖦹pp ! ݂ ָ 𐂯 :
hagan una traducción d spider in my bathtub, es mi fav de mars argo 💔💔
2026-04-28 03:01:59
3
no.c020
vanniap :
Yo daba el 100 de mi y el solo resivia 💔 ahora conocí a alguien que me ama y no me deja con el amor en las manos💗
2026-04-29 01:48:09
2
To see more videos from user @fennellz, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.
DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.

About