Ой знаєм таке😅🤯 а потім в аптеках продавати треба тільки втм і робити план в нашо мені були всі ці хімії 😅😅😅
2026-04-27 09:52:31
214
swxvrn♻️ :
вчусь на фармації та за навчання вивчаємо загальний курс хімії органічну неорганічну хімію аналітичну хімію і фармацевтичну хімію
2026-04-27 06:26:50
90
filatova180 :
збираюсь вступати…попалось це відео…і що ж робить?)))
2026-06-03 10:19:54
4
Dasha :
для чого це вчити, якщо на роботі треба продавати втм просто
2026-04-28 09:47:21
41
Кучерява✨❤️ :
О...то ви ще не знаєте що таке генератор, коли на дворі мінус 20..то фармація це квіточки ..фармацевт робить стільки роботи,що " відпускати ліки" це наймиліше з переліченого ...
2026-04-29 05:03:46
23
maruskaaa :
Чого мені то скорше не попалося😅
2026-04-27 14:41:24
3
Токарно-винторезный станок 🔩 :
А я якраз сподівалася при поступленні в коледж, що не буду просто стояти за прилавком в аптеці. Я ТАК СИЛЬНО ЗЕ НІКОЛИ НЕ ПОМИЛЧЛАСЯ
2026-04-28 07:59:40
4
Матільда :
пройшла таке
2026-06-01 18:30:45
1
_anni4kaaa :
А де фарм.гнозія, фітофармація?
2026-04-28 19:00:02
4
torchikdsx :
Більше видів хімії*
2026-04-27 14:35:01
4
Ваш фармацевт❤️❤️❤️ :
початок відео самий вірний, нажаль ... 😞
2026-04-28 04:41:55
3
AlexBOR :
Фармацевтика це ван лав🥰🥰🥰🥰
2026-04-27 19:12:06
3
Олександра Погранична :
це точно так і є🤣🤣
2026-04-29 08:31:05
2
Тик Ток :
Это по сути работа кассира в аптеке. Не более. Там не нужна ни анатомия, ни гистология и даже не фармакология
2026-04-28 11:06:54
11
aniytka)))!!! :
😂😂😂😂 а де краще?
2026-05-03 12:26:39
1
Корвалол (Rx) :
Навчання було складним але прикольним)) до сих пір згадую викладачів,майже всі топчик😁
2026-04-28 17:57:34
2
Ольга Стрельнікова :
Щось знайоме 😂
2026-04-28 17:08:19
2
Хелена Киевская :
Сегодня ещё один прекрасный день! Когда мне не понадобился- ни СИНУС! ни КОСИНУС! ни ТАНГЕНС! ни КОТАНГЕНС!
2026-05-03 14:47:01
1
Галина :
І графік роботи дуже прекрасний!
2026-04-29 19:07:48
1
Ирусик :
две химии это что-то вообще мало . у нас их была целая куча
2026-04-29 07:23:30
1
Moroz Mariia :
ТЛ і АХ не була так складна як БХ🥺
2026-04-29 11:03:42
1
cherry.svetik13 :
8,5 років навчання і тепер 15 років стажу в аптеці!!!😂
2026-04-27 18:40:43
1
viktoria_.a._ :
Навчаюсь вже на третьому курсі і по власному досвіду можу сказати: головне пережити другий курс і всі екзамени, які є на ньому😅😁
2026-04-27 17:50:06
1
Anya :
продовжуй 🔥🔥🔥
2026-04-26 20:35:13
1
Сонечка :
по фактам
2026-04-26 18:51:17
1
To see more videos from user @pharm.with.nastya, please go to the Tikwm
homepage.