@n5s888: انترلاكن الجميله والفاتنه 🥺 #انترلاكن #سويسرا #الطبيعة #سياحة #اكسبلور

ناصر العضيب | فتى أوروبا✈️🇪🇺
ناصر العضيب | فتى أوروبا✈️🇪🇺
Open In TikTok:
Region: SA
Sunday 26 April 2026 19:10:57 GMT
667456
28520
306
7252

Music

Download

Comments

iioa72
… :
كان متردده اروح سويسرا مع النمسا لكن بعد ذا المقطع راح اروحها باذن الله 😭😭😭😭💗💗
2026-04-27 10:28:39
65
ha__to1
حَياة :
اه ما اجمل سويسرا 🇨🇭♥️
2026-05-16 17:46:02
3
reemh94
Reemh :
🥹🥹🥹🥹جعللللل ربي يعوضضضني ويجبر خاطري باهلمكان 😭😭😭
2026-04-27 10:27:03
84
huda09014
∞huda∞ :
لما اشوف هالأماكن قلبي يعورني لاني مقدر اسافر الله يرزقني ويرزق كل محروم🥺
2026-04-29 18:03:33
43
candle112233
candle112233 :
كيف اخلي التصوير لونه كذا
2026-04-27 16:09:28
8
hr_7423
hr_ :
عندي ثقه برب العالمييين واحساس عجيب انه جايهااا بيوم من الايام قريب بإذن الله
2026-04-27 12:52:24
25
el_19h
ELHAM | إلْـهَـام ⚖️ :
اخخخ ما تخطططيت 🥹😭❤️❤️
2026-04-28 11:02:57
2
kmng4544
Nooni :
كيف اخلي تصويري خيالي كذا زيك ماشاءالله
2026-05-26 21:25:17
2
s1999m1
𝑺𝒐𝒖𝒂𝒅 ྀི☁︎ :
سويسرا 🇨🇭♥️
2026-04-27 11:19:19
1
x01ll
١٩٩٥| ♈︎ :
واااو🥺✨✨✨
2026-04-28 10:53:58
2
ismmr091
Samar :
خيااال يارب ازورها قريباً💘
2026-04-27 02:35:10
8
iiaz_x
♡ :
يارب الجنه تكفى يارب الجنه 😭💔
2026-05-31 00:55:24
3
ghadeeralmutirie
غدير المطيري✨🦋 :
ماشاء الله …خيال ♥️♥️
2026-05-18 20:25:45
1
w.vj31
وئـام السّرحاني⚖️🌻 :
بإذن الله حلم وبيتحقق 🥹🥹🥹
2026-04-28 10:30:25
5
aaa39_9
🦢✨ :
يارب اروح سويسرا ب اقرب وقت ❤️❤️❤️
2026-04-27 15:45:58
5
xlii58
Sh :
ياحلو المكاااان🥹
2026-06-07 03:09:47
1
soeeza
soeeza :
سبحان الله كيف طريقة التصوير تغير كل شي رحت لها والتصوير احلى من الطبيعه 👍🏻👍🏻
2026-05-25 21:38:35
1
t.p393
سَ:🇸🇦 :
اتكلم عن جمال التصوير ولا جمال الاغنيه ! 😮‍💨
2026-04-26 19:22:56
5
zahr_078
زَهْـٌراءُ │١٤١٢🕯️ :
الله هذا تصوير ولا حقيق 🥹❤️❤️
2026-04-27 19:04:25
4
jwaheer18
J :
اخوي وش رايك النمسا وايطاليا؟ وشهر ٨ اغسطس كيف فضلاا لو تفيدني
2026-04-29 02:53:04
2
as.sro
Asrar :
يارب ازورها قريب من غير شر 🥺♥️
2026-04-28 11:35:20
2
ixu.02
Maha :
ابغا اسوي اعادة نشر مليون مرة❣️❣️
2026-05-20 16:22:50
1
k_55_3
⛈️ :
واااو والله التصوير يجنن رحت لها بس والله ماصورتها نفس التصوير 💔💔
2026-05-25 09:48:31
2
user1825916
RiMAS :
هذه أوروبا ولا سويسرا جمال التصوير😍
2026-06-03 15:49:19
1
nsaer16
Aserol123 :
يارب هذا الكون تتيسر جميع اموري ونعيش اجمل الايام ولحظات من غير شر يارب ونسافر بغناه وصحه وعافية وسعاده الله يمتعنا بشبابنا يارب ويكون القادم عوض عن كل مافات يارب ياكريم ❣️❣️❣️
2026-06-06 23:43:33
1
To see more videos from user @n5s888, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Чим більше мої відео набирають переглядів, тим більше запитань отримую про те, на що я знімаю.  В мене багато гаджетів, лінз, штативів, але напишу тільки основні, найнеобхідніші, які я використовую кожного дня для зйомки МК. Якби я знала це раніше, зекономила б багато грошей і не купувала зайве😵‍💫. Телефон: 16 Pro Max (основний) і XS Max, якщо потрібно швидко сфотографувати або відзняти відео без лінзи. Лінзи: Martvsen 40–120 мм та KASE MASTER MACRO PRO. Я не люблю прищепки, тому придбала KASE PRO MAX LENS CASE. Завдяки цьому чохлу лінзи більше не сповзають і чітко фіксуються. Програми: знімаю за допомогою ProMovie вже багато років. Для монтажу на телефоні використовую звичайний InShot, а на ноутбуці — Final Cut. Освітлення: використовую звичайні лампи IKEA TERTIAL, дві або три — залежно від схеми світла. Штативи: в мене їх багато, але основних зараз два(фото в каруселі). Найзвичайніші, без зайвих наворотів. Робоче місце: раніше я знімала і робила нігті за одним столом. Навіть попри його великий розмір, це було незручно: пил, баночки, постійні перестановки, налаштування світла. Тому ідеальним рішенням було поставити ще один стіл, виключно для зйомки. Тепер процеси розділені, і зйомка відбувається швидше і комфортніше. Ну і саме основне — це знання. Я вже знаю з власного досвіду, що не обовʼязково мати найновіший телефон, щоб отримати вдалий кадр. Можна навчитися всьому самостійно методом проб і помилок, але зазвичай це довгий шлях. Я завжди обираю довіритись професіоналам, тому моїм найкращим рішенням було пройти курси в @Pava.nail . Незважаючи на мій багаторічний досвід у зйомках, Анастасія відкрила очі на деталі, на які я навіть не звертала уваги. А блок про баланс білого і схеми світла — це взагалі цінний скарб. Якщо ви раптом подумали, що це реклама, то ні — це просто моя щира рекомендація, яка допомогла і мені стати трішки кращою. Здається, написала про все. Якщо у вас залишились запитання, чекаю на них у коментарях
Чим більше мої відео набирають переглядів, тим більше запитань отримую про те, на що я знімаю. В мене багато гаджетів, лінз, штативів, але напишу тільки основні, найнеобхідніші, які я використовую кожного дня для зйомки МК. Якби я знала це раніше, зекономила б багато грошей і не купувала зайве😵‍💫. Телефон: 16 Pro Max (основний) і XS Max, якщо потрібно швидко сфотографувати або відзняти відео без лінзи. Лінзи: Martvsen 40–120 мм та KASE MASTER MACRO PRO. Я не люблю прищепки, тому придбала KASE PRO MAX LENS CASE. Завдяки цьому чохлу лінзи більше не сповзають і чітко фіксуються. Програми: знімаю за допомогою ProMovie вже багато років. Для монтажу на телефоні використовую звичайний InShot, а на ноутбуці — Final Cut. Освітлення: використовую звичайні лампи IKEA TERTIAL, дві або три — залежно від схеми світла. Штативи: в мене їх багато, але основних зараз два(фото в каруселі). Найзвичайніші, без зайвих наворотів. Робоче місце: раніше я знімала і робила нігті за одним столом. Навіть попри його великий розмір, це було незручно: пил, баночки, постійні перестановки, налаштування світла. Тому ідеальним рішенням було поставити ще один стіл, виключно для зйомки. Тепер процеси розділені, і зйомка відбувається швидше і комфортніше. Ну і саме основне — це знання. Я вже знаю з власного досвіду, що не обовʼязково мати найновіший телефон, щоб отримати вдалий кадр. Можна навчитися всьому самостійно методом проб і помилок, але зазвичай це довгий шлях. Я завжди обираю довіритись професіоналам, тому моїм найкращим рішенням було пройти курси в @Pava.nail . Незважаючи на мій багаторічний досвід у зйомках, Анастасія відкрила очі на деталі, на які я навіть не звертала уваги. А блок про баланс білого і схеми світла — це взагалі цінний скарб. Якщо ви раптом подумали, що це реклама, то ні — це просто моя щира рекомендація, яка допомогла і мені стати трішки кращою. Здається, написала про все. Якщо у вас залишились запитання, чекаю на них у коментарях

About