@marcellcsik: Ez egy csoda.. Csik és Csik Autószerviz - BMW SZERVIZ GYŐR 🔧🚗 #bmwszerviz #csikescsik #bmw #mechanic #autószerelő

BMW Szakszerviz Győr
BMW Szakszerviz Győr
Open In TikTok:
Region: HU
Sunday 26 April 2026 19:59:39 GMT
336911
27364
242
2080

Music

Download

Comments

arobedadnav
Farkas Vanda Debóra :
Biztos vagyok benne, hogy ezek a videok nem nekem vannak szanva, de szorgalmasan nezem vegig mindet!
2026-04-26 20:48:56
1694
dyredxp782t7
dyredxp782t7 :
annyira jó hogy már ilyen fiatal korában a szervizben van !
2026-04-27 06:03:54
90
darek0740
Tomy :
Imadnam ha ezekbol hosszabb Youtube videokat is gyartanal 🤝 Ezt orakig tudnam nezni
2026-04-26 21:08:31
177
rajmondgabor
Rajmond Gabor :
Nagyon precíz munkád van !Jó nézni ahogy bánsz a kocsikkal 😁
2026-04-26 20:17:08
210
dy9odtli6va9
dy9odtli6va9 :
Mi a fax? Nem kell csapágyazni?😳🤣
2026-04-29 02:31:10
39
milnbencze3
Mylo :
Jó BMW motor az nincs !!!!!
2026-04-27 07:02:47
15
gbor.tari0
Gàbor Tari :
Ha mindenki ilyen szakmai tudással rendelkezne ès dolgozna mennyivel más világ lenne! Gratulálok!!!!
2026-04-27 18:23:39
50
tibor0622
BT00000001 :
Sosem értettem hogy ötszáz valahány lóerőt miért kell az utcán még húzni felfelé Egyáltalán az ötszáz minek kell?
2026-04-27 02:01:36
10
csacsifej
csacsifej :
Javítási költség kb 15-17e EUR?
2026-04-27 04:09:02
13
s.t.a.l.k.e.r_1997
STALKER1986__ :
Nyilván végig nézem, mert tudom ,hogy soha a büdös életbe nem lesz ilyen autóm, mivel 1 milliót nem láttam egyben..😢De azért egy G80, vagy G81 kombit elfogadnék a nem létező millióimhoz :)
2026-04-26 23:52:46
32
erikhencze
Erik Hencze :
Ez egy jó sportautó, nem több. Szerintem ami utcai versenyautónak nevezhető az a GT3 RS. 😀
2026-04-27 19:05:56
0
danlor22
danlor22 :
De miért 1 literes flakonokban lehet kapni az olajat?
2026-04-27 17:55:11
8
juzer5097924497255
O 1 G :
Mindig meglepődöm ezeknek a modern autóknak a komplexitásán. Egyre nagyobbak és mégis egyre kevesebb hely van a motortérben a sok kütyü miatt. Hány óra volt ez a projekt?
2026-04-26 20:19:27
41
milan_tanto
Milan Tanto :
Az előző M3/M4 motor is ennyire jól bírja a tuningot? Arról még nem hallottam senkit beszélni.
2026-04-27 05:01:33
0
feckamusic
Fecka :
Ugyan ez van az m4 be is?
2026-04-27 04:17:32
7
szasza0111
szasza0111 :
Te ezt beírhatod a szervizkönyvbe? És megmarad a gyári garancia? Vagy ez már nem garanciális?
2026-04-29 17:46:57
0
adamferenc69
Kissputri :
Brutal kemény gep🥰🥰
2026-05-19 19:21:20
3
levaitibor
levai_tibor0912 :
Mennyivel jobb lenne ez a platform ha mindenki ilyen vagy hasonlo hasznos értelmes tartalmat gyártaba😅🙏
2026-04-27 08:41:23
6
ervinervin259
Ervin :
ez hol található?
2026-05-18 18:42:54
1
ctb7542
ctb754 :
Ebben olyan fekete az olaj mintha dízel motor lenne benne 😅
2026-04-27 16:31:43
1
eveczegledi
Eve :
Le a kalappal milyen precizitással csinálod a szépségeket!:) Ez “szerelem!” munka látszik!☺️
2026-04-29 06:39:21
4
lufano07
Psenák Zoltán :
mennyibe került ez a szerviz ? anyag és munkadij koszi a választ előre is
2026-04-27 17:27:17
3
_.ventgoes86cctpr._
_.ventgoes86cctpr._ :
N55-be milyen olajat ajanlasz? 5w30?
2026-04-26 22:00:55
4
belakovacs85
beci1985 :
3milla ez a mozdulat😅
2026-04-27 15:16:38
0
ferenczgabi1990
Ferencz Gábor :
Motorhàztető teleszkóp? Annak mi értelme kérlek érveld meg mert kivàncsi vagyok :)
2026-04-26 21:10:56
4
To see more videos from user @marcellcsik, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About