Молодець, що висловила свою думку, бажаю родити в 60
2026-04-28 06:28:36
91
Natasha :
це нормально.Для дітей треба бути готовим.бо діти це відповідальність і це важко
2026-04-27 20:49:49
382
ksiuha :
Я теж підтримую🥰❤️🌹
2026-04-28 04:36:51
63
Нептун :
Мені її шкода
2026-05-01 18:41:53
20
L⚡️N :
Найбільш недооцінена співачка 🥺🥰
2026-05-01 07:42:26
21
『Olya』 :
Дуже класно, що вона прямо висловлює свою думку, підтримую 👍
2026-05-01 15:09:52
22
Гриша Єврей 🇺🇦⚔️🦉 :
Поважаю вашу позицію, ви все правильно робите.
2026-05-01 06:03:39
89
dmdz :
дуже красива і дуже розумна🩷
2026-04-28 16:43:56
29
🩵🩵KSYU💛💛 :
Ти сама захочеш, коли усвідомиш, що зʼявиться на світ така ж красуня як ти, або син, які будуть тебе любити найбільше в світі. Ви ще будете сваритися, хто кого більше любить. І ти відчуєш справжнє щастя 🥰, це диво якесь!!! Тобі може допомагати няня, бо ти можеш собі це дозволити, тому не так вже й страшно 😉. Ніяка річ у світі не порівняється з твоїм дитям, і ти це зрозумієш сама! А страх це нормально, це означає, що ти дуже відповідальна жінка 😉! Бажаю тобі відчути справжнє щастя 🥰🥰🥰
2026-04-29 22:14:21
11
Andre Fed :
красуня співачка та гарно сказала,за всіх україночок
2026-04-30 18:21:37
33
МАНУЛ🤠 :
Мені цікаво її думка після 50👍 Щастя тобі мила Леді 😇
2026-05-28 08:59:40
5
grebeniuk🌸 :
Це нормально !
2026-04-27 18:25:27
40
Назад в минуле :
Ваше життя, ваше право 😌💐
2026-04-30 15:26:39
21
Андрей :
оце сучасний світ
2026-05-21 10:30:35
7
doctor_pila_ :
Умничка😂😂😂
2026-06-18 08:15:09
2
Chen Family 🕊️| UGC :
Інно, Злато, вітаю вас із доволі цікавим інтерв’ю, саме завдяки вам. Ви доволі інтелектуальна особа, яких зараз мало і тому дійсно більшості вас важко зрозуміти. Але ви неймовірна і дякую, що не зраджуєте своїм принципам!💗
2026-04-27 18:30:05
6
kateryna.zotova :
вона не уявляє яке то щастя
2026-05-19 19:16:26
6
Барон :
просто серце надто порожнє щоб полюбити когось. (
2026-06-20 10:31:25
6
☀️❤️🇺🇦Lidiia🇺🇦❤️☀️ :
Права на сто відсотків 👍
2026-05-02 09:16:10
7
Silence :
Злата молодець,це також моя позиція!і я її розумію !а бажання може не з'явитися,і що?і нічо!світ буде далі жити
2026-04-29 22:29:47
7
Inha 🐍 777 :
нет любимого....
2026-05-01 19:43:13
6
Юля :
100% правда!!!
2026-04-30 11:34:52
8
Ірина Кунинець586 :
Вона тільки зайнята собою .
І краще не треба.
Дітей потрібно любити,щоб вони були щасливі.
2026-05-06 18:54:55
8
Shtory_tulle_ua :
І в чому вона не права??
2026-06-07 23:29:20
4
To see more videos from user @zlata_ognevich, please go to the Tikwm
homepage.