Și când o să meargă Mercedesul ca BMW-ul să mă sunați.
2026-04-28 16:27:05
780
Ciury Ciuryca :
exact asa arata renault talisman😁
2026-04-29 13:55:39
287
Teodor Boghiu :
bmw arata mult mai bine. mergedes a ajuns foarte chicios cu toate luminitele alea de targ
2026-04-28 11:09:04
137
Confirm your username :
doar eu dezactivez ambientalele si dau luminozitatea la minim la toate ecranele pwlii ca sa ma concentrez la ce e important, adica la drum?
2026-04-28 22:13:05
138
Ricardo.FF :
Cam așa arata mercedes
2026-04-27 23:40:45
83
Mario :
dar asa Mercedesul și audi ul când?
2026-04-30 12:47:27
22
SAUL/$/ / RSF❤️🔥🤫 :
Când ai văzut tu un Mercedes să facă un BMW
2026-04-30 19:20:43
13
Alexxito666 :
chiar este important sa arate frumos inauntru? importan este sa aiba forta sa traga bine sa ai patru roti si sa te duca unde vrei
hai sa zicem asa
BMW este sport ca sa poti sa faci drum fara frica
Audi este buna la munte pe gheata sau pe zapada
Mercedes are decat lux interior ca motorul este Renault
2026-04-29 20:42:16
6
IONUȚ. FCSB :
în șanțuri și copaci niciodată nu ai să vezi un Mercedes. poate 1 la un milion
2026-04-29 19:49:53
11
Ridichie Flavius :
Are motor de Renault sau Gelly ? 🤨
2026-04-30 21:06:42
6
Cristi Stan :
motor by Renault:)))
2026-04-29 05:12:51
9
danyX__X :
vere nu va mai lăudați cu mercedes ca nu mai este mercedes de mult timp e Renault toată ziua
2026-04-30 10:34:31
5
Marian Mitrea :
Mercedes E singura masina care nu-ti permite sa te urci in ea îmbrăcat in blugi.....in BMW poti oricând sa te urci in șlapi si maieu,in Audi poti oricând sa te urci in Bermude si tricou,dar in Mercedes,nu poti,e masina care impune decenta si prestanță
2026-04-29 17:37:01
11
Claudiu Murasan :
Nici cu asta nu mi-e rușine
2026-04-30 20:19:48
6
warwick :
astia se cearta in comentarii pe masini pe care nu o sa le detina niciodata 😂😂😂
2026-04-29 05:09:40
5
Bogdan :
Le dețin pe ambele, iar din punctul meu de vedere e clar: Mercedes și restul
2026-04-29 21:00:56
5
nobodyknowsme :
copii mici ii impresionează luminițele 😂😂😂😂
2026-04-28 19:21:19
190
Elena :
o avea frumos interiorul dar nu mai este ce a fost odată 😏Mercedeu😁
2026-04-29 17:50:13
5
UnMagarPutere :
Zici ca ești la mașinuțe cu fise!! 😆Ăla e bord de mașină sau de mașinuțe din parcul de distracții?
2026-04-28 16:15:28
14
Naty :
2026-04-28 20:56:55
87
14.o.c.b :
Nu aveti cum sa comparati bmw sau Mercedes, bmw ul are interior sport, mercedes ul are interior elegant…🤷🏽♂️
2026-04-29 05:25:36
7
Costel Ioan :
Bordul be like:
2026-04-29 10:23:56
14
wassy wassyman :
2026-04-28 14:55:04
11
To see more videos from user @av.dropshippingfp, please go to the Tikwm
homepage.