@av.dropshippingfp: Se ceartă între ei BMW cu Audi… #fy #mercedes #bmwm3 #masini #fpandreivalentin

av.dropshippingfp
av.dropshippingfp
Open In TikTok:
Region: RO
Monday 27 April 2026 23:36:47 GMT
248393
12245
1172
1476

Music

Download

Comments

ghost.warrior91
Ghost :
Și când o să meargă Mercedesul ca BMW-ul să mă sunați.
2026-04-28 16:27:05
780
ciuryciuryca
Ciury Ciuryca :
exact asa arata renault talisman😁
2026-04-29 13:55:39
287
teodor.boghiu
Teodor Boghiu :
bmw arata mult mai bine. mergedes a ajuns foarte chicios cu toate luminitele alea de targ
2026-04-28 11:09:04
137
confirm.your.user
Confirm your username :
doar eu dezactivez ambientalele si dau luminozitatea la minim la toate ecranele pwlii ca sa ma concentrez la ce e important, adica la drum?
2026-04-28 22:13:05
138
ricardo.boss308
Ricardo.FF :
Cam așa arata mercedes
2026-04-27 23:40:45
83
dani_borcanu1
Mario :
dar asa Mercedesul și audi ul când?
2026-04-30 12:47:27
22
saulrsf2
SAUL/$/ / RSF❤️‍🔥🤫 :
Când ai văzut tu un Mercedes să facă un BMW
2026-04-30 19:20:43
13
alexxito_90
Alexxito666 :
chiar este important sa arate frumos inauntru? importan este sa aiba forta sa traga bine sa ai patru roti si sa te duca unde vrei hai sa zicem asa BMW este sport ca sa poti sa faci drum fara frica Audi este buna la munte pe gheata sau pe zapada Mercedes are decat lux interior ca motorul este Renault
2026-04-29 20:42:16
6
ionut.fcsb
IONUȚ. FCSB :
în șanțuri și copaci niciodată nu ai să vezi un Mercedes. poate 1 la un milion
2026-04-29 19:49:53
11
ridichieflavius
Ridichie Flavius :
Are motor de Renault sau Gelly ? 🤨
2026-04-30 21:06:42
6
cristi.stan643
Cristi Stan :
motor by Renault:)))
2026-04-29 05:12:51
9
danyx__x
danyX__X :
vere nu va mai lăudați cu mercedes ca nu mai este mercedes de mult timp e Renault toată ziua
2026-04-30 10:34:31
5
marianmitrea2
Marian Mitrea :
Mercedes E singura masina care nu-ti permite sa te urci in ea îmbrăcat in blugi.....in BMW poti oricând sa te urci in șlapi si maieu,in Audi poti oricând sa te urci in Bermude si tricou,dar in Mercedes,nu poti,e masina care impune decenta si prestanță
2026-04-29 17:37:01
11
claudio98__
Claudiu Murasan :
Nici cu asta nu mi-e rușine
2026-04-30 20:19:48
6
cod.mobile.highlights
warwick :
astia se cearta in comentarii pe masini pe care nu o sa le detina niciodata 😂😂😂
2026-04-29 05:09:40
5
bogs.vipe
Bogdan :
Le dețin pe ambele, iar din punctul meu de vedere e clar: Mercedes și restul
2026-04-29 21:00:56
5
nobody3knows3me3
nobodyknowsme :
copii mici ii impresionează luminițele 😂😂😂😂
2026-04-28 19:21:19
190
danaeelena8
Elena :
o avea frumos interiorul dar nu mai este ce a fost odată 😏Mercedeu😁
2026-04-29 17:50:13
5
unmagarputere
UnMagarPutere :
Zici ca ești la mașinuțe cu fise!! 😆Ăla e bord de mașină sau de mașinuțe din parcul de distracții?
2026-04-28 16:15:28
14
alex123456678901011
Naty :
2026-04-28 20:56:55
87
catalliinn.14.o.c.b
14.o.c.b :
Nu aveti cum sa comparati bmw sau Mercedes, bmw ul are interior sport, mercedes ul are interior elegant…🤷🏽‍♂️
2026-04-29 05:25:36
7
costellinho87
Costel Ioan :
Bordul be like:
2026-04-29 10:23:56
14
wassywassyman
wassy wassyman :
2026-04-28 14:55:04
11
To see more videos from user @av.dropshippingfp, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About