@bellazayen: A jogadinhaa #fly #fyp #foryou #dancinhasdotiktok #viral

Bella Zayen
Bella Zayen
Open In TikTok:
Region: BR
Tuesday 28 April 2026 01:29:11 GMT
1841
127
5
1

Music

Download

Comments

cidi_augusto0
Cid Augusto :
🥰
2026-05-22 09:36:00
0
gilberto.vieira95
Gilberto Vieira :
😳😳😳
2026-04-28 10:30:56
0
vanderlei.santos619
Vanderlei Santos Camargo :
🥰🥰🥰
2026-04-28 08:52:02
0
nivaldofidelis2
Nivaldo Fidelis346fiação 5.3 :
🌹🌹🌹
2026-04-28 08:04:32
0
edimar.rocha63
Edimar Rocha :
🌹🌹🌹
2026-04-28 15:49:22
0
To see more videos from user @bellazayen, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Avea doar 17 ani. Îl chema Louis. A murit în chin. 🖤🤍 La Narbonne, cinci tineri s-au năpustit asupra lui. L-au bătut până i-au luat viața. Nu s-au oprit acolo. I-au filmat toată agonia, apoi l-au abandonat fără să cheme ajutor. Fără să le pese. Fără regrete... 🖤 Louis era copil aflat în grija serviciilor de protecție a copilului. Astăzi, cinci suspecți au fost arestați... trei minori și doi majori, cel mai mare având doar 19 ani. Ancheta este în desfășurare, iar justiția va stabili toate circumstanțele și, mai sper eu, toate responsabilitățile. Fără avertismente. Cu pedepse. Dincolo de dosarul penal, rămâne o întrebare pe care prea mulți părinți refuză să și-o pună... Cât de repede se poate transforma o zi obișnuită a unui copil, ca Louis sau ca ai noștri, într-o tragedie? 🤍 De fiecare dată când eu spun că îmi duc copiii la școală, că îi iau de la școală, că vreau să știu unde sunt mereu și cu cine sunt, că verific aplicația de localizare... apar inevitabil criticile și sfaturile:
Avea doar 17 ani. Îl chema Louis. A murit în chin. 🖤🤍 La Narbonne, cinci tineri s-au năpustit asupra lui. L-au bătut până i-au luat viața. Nu s-au oprit acolo. I-au filmat toată agonia, apoi l-au abandonat fără să cheme ajutor. Fără să le pese. Fără regrete... 🖤 Louis era copil aflat în grija serviciilor de protecție a copilului. Astăzi, cinci suspecți au fost arestați... trei minori și doi majori, cel mai mare având doar 19 ani. Ancheta este în desfășurare, iar justiția va stabili toate circumstanțele și, mai sper eu, toate responsabilitățile. Fără avertismente. Cu pedepse. Dincolo de dosarul penal, rămâne o întrebare pe care prea mulți părinți refuză să și-o pună... Cât de repede se poate transforma o zi obișnuită a unui copil, ca Louis sau ca ai noștri, într-o tragedie? 🤍 De fiecare dată când eu spun că îmi duc copiii la școală, că îi iau de la școală, că vreau să știu unde sunt mereu și cu cine sunt, că verific aplicația de localizare... apar inevitabil criticile și sfaturile: "Ești prea protectoare." "Exagerezi." "Trebuie să-i lași să trăiască." Ca și cum i-aș ține în lesă. Eu doar verific să fie în siguranță. Nimic grav. Nimic dictatorial. ✌️ Și nu trăiesc din iluzii. Trăiesc în realitate. Nu poți controla răul, însă poți reduce șansele ca propriul tău copil să ajungă victima lui... Un singur anturaj greșit. O singură provocare. O singură întâlnire. Și totul poate avea cel mai negru final pentru copil... În cazul lui Louis au fost cinci agresori împotriva unuia. Câteva minute sunt suficiente pentru ca un copil să fie distrus pentru totdeauna. Sau ucis... 🖤 Cel mai periculos lucru pe care îl aud e: "Copilului meu nu i se poate întâmpla nimic. L-am învățat să se apere." Exact asta au crezut și alți părinți. Faptul că până astăzi copilul tău nu a pățit nimic grav nu înseamnă că este ferit. Ci înseamnă doar că, până astăzi, a avut noroc. Da... în 2026 este și noroc. 💔 Aleg să fiu prezentă în viața băieților mei. Aleg să îi duc, să îi iau, să le cunosc tot programul, prietenii și locurile în care merg fără mine. Aleg să continui să mă implic, chiar dacă sunt mari, chiar dacă unii mă consideră obsedată de copiii mei. Pentru mine, prevenția nu e control obsesiv, ci responsabilitate. Nicio mamă și niciun tată responsabili și atenți la nevoile copiilor lor nu vor putea spune vreodată: "Nu mi-am imaginat că se poate întâmpla copilului meu." Ba da... se poate. Din păcate, realitatea ne-o demonstrează prea des. Mult prea des. Zilnic... 🖤 Cazul lui Louis nu e doar o știre. E un avertisment. Pericolul nu te întreabă niciodată dacă tu ești un părinte bun, dacă ți-ai neglijat sau nu copiii, dacă locuiești într-un cartier sigur și liniștit sau dacă ai încredere în copilul tău. Uneori e suficient ca alții să ia o decizie criminală... Și să o aplice copilului tău. Aleatoriu. Fără ca el să fi făcut nimic. Înțelegi? Louis poate fi copilul oricăruia dintre noi. Este de datoria noastră, ca părinți, să fim lângă ei așa cum au nevoie, nu comparând copilăria noastră cu a lor. Vremurile nu mai sunt aceleași. Pericolele reale nu mai sunt cazuri rare, ca pe vremea noastră... Ci au devenit, încet-încet, o normalitate. Și statistici... 🖤 De aceea eu voi continua să fiu prezentă în viața copiilor mei, chiar dacă unii vor continua să spună că exagerez... Prefer să fiu criticată pentru că am fost prea atentă decât să trăiesc o viață întreagă întrebându-mă dacă aș fi putut face mai mult. RTF 🖤🤍 #ChildrenLifeMatters #singlemom #NeverGiveUp #france #louis

About