Era pe Olx la 77 acum o săptămână. Chiar să fie comision 0 pt cumpărător ? 🤔🤔🤔
2026-04-30 08:36:02
1
rohubeliteuk :
DOAMNEEEE CE PREZENTARI TOP .....MOR DE DRAG ....HAI IN GRECIA ,ANGLIA ,
2026-05-01 17:01:56
1
A F O 🦂💙 :
terasa aia se poate închide sa facem un living mare sau punem gazon fals si un grătar 🤣 , e drăguț nu e rau
2026-05-03 12:17:42
0
cata :
In serpqrie
2026-04-29 10:52:38
0
George Petrescu :
Frumos
2026-05-01 11:50:55
1
𝓘𝓸𝓷𝓾ț 𝓑𝓸𝓼𝓽𝓪𝓷 🎤 :
La baie nu are aerisire?
2026-04-28 19:20:09
1
Mihai Cccc :
Merita 100%
2026-04-28 16:32:15
1
pitrop liliana :
esti top
2026-04-29 03:44:39
2
Maryo Mar Yo :
nu-i rău prețul... ma așteptam la mult mai mult
2026-04-28 21:45:15
0
DanielSMD9 :
Bun pret
2026-04-28 21:17:24
1
îmbrăcăminte și cadouri :
Adigea, RO RO
2026-04-28 17:48:45
1
C :
Cumva la Brașov lângă Lidl Griviței?
2026-04-29 07:16:18
0
. :
Mai mare este balconull
2026-04-28 21:16:01
0
bogdan :
Lasa-ma sa ghicesc ca n-am ajuns la final, 90k?😁
2026-04-28 18:53:06
4
AlexXx :
zona nu are voie sa ceara prețu ala niciodata ..😁
2026-04-29 03:02:58
1
miana :
Încălzire în pardoseala pe curent😅😅,o sa vina garsoniera sa plătească curentul
2026-05-01 07:41:19
1
Aian bbss :
primu
2026-04-28 16:30:37
1
Alex Alex :
nu departe de Pescăria lui Matei
2026-04-28 17:01:09
0
BiletulZileiOficial :
binoclu aveti ?
2026-05-20 08:32:27
0
Marin George :
Nu înțeleg de ce zona aia este băgată în Agigea când intrarea în zona blocurilor este la 5 metri de Eforie Nord, iar Agigea e la mama naibii ca zona, nu ai nimic intre Agigea și zona asta ….