@serbantrimbitasu: Cel mai mic penthouse!😍 #romania #imobiliare #devanzare #penthouse #constanta

SERBAN TRIMBITASU
SERBAN TRIMBITASU
Open In TikTok:
Region: RO
Tuesday 28 April 2026 16:17:41 GMT
66884
2563
95
289

Music

Download

Comments

andreeastanciu169
Andreea :
din terasa aia mai faci o cameră 😂😂
2026-04-28 16:54:04
44
cristianzdrenghea
Cristian Zdrenghea :
Dacă n are helicopter nu m ajuta
2026-04-28 16:28:03
28
user737291749291
User737291749291 :
84.000 euro
2026-04-30 07:21:28
1
mihailbucur7
MihailBucur :
Era pe Olx la 77 acum o săptămână. Chiar să fie comision 0 pt cumpărător ? 🤔🤔🤔
2026-04-30 08:36:02
1
rohubeliteuk
rohubeliteuk :
DOAMNEEEE CE PREZENTARI TOP .....MOR DE DRAG ....HAI IN GRECIA ,ANGLIA ,
2026-05-01 17:01:56
1
afo1102
A F O 🦂💙 :
terasa aia se poate închide sa facem un living mare sau punem gazon fals si un grătar 🤣 , e drăguț nu e rau
2026-05-03 12:17:42
0
babosacatalin
cata :
In serpqrie
2026-04-29 10:52:38
0
georgepetrescu777
George Petrescu :
Frumos
2026-05-01 11:50:55
1
ionutbstmusic
𝓘𝓸𝓷𝓾ț 𝓑𝓸𝓼𝓽𝓪𝓷 🎤 :
La baie nu are aerisire?
2026-04-28 19:20:09
1
mihaic17052000
Mihai Cccc :
Merita 100%
2026-04-28 16:32:15
1
lilianapitrop0
pitrop liliana :
esti top
2026-04-29 03:44:39
2
maryomaryo79
Maryo Mar Yo :
nu-i rău prețul... ma așteptam la mult mai mult
2026-04-28 21:45:15
0
danielsmd9
DanielSMD9 :
Bun pret
2026-04-28 21:17:24
1
mbrcminte.i.cadou
îmbrăcăminte și cadouri :
Adigea, RO RO
2026-04-28 17:48:45
1
the_girl_with_no_glasses
C :
Cumva la Brașov lângă Lidl Griviței?
2026-04-29 07:16:18
0
edy.exe_edit
. :
Mai mare este balconull
2026-04-28 21:16:01
0
bogdan__b01
bogdan :
Lasa-ma sa ghicesc ca n-am ajuns la final, 90k?😁
2026-04-28 18:53:06
4
theangryr00ster
AlexXx :
zona nu are voie sa ceara prețu ala niciodata ..😁
2026-04-29 03:02:58
1
miana2276
miana :
Încălzire în pardoseala pe curent😅😅,o sa vina garsoniera sa plătească curentul
2026-05-01 07:41:19
1
titilabuta67
Aian bbss :
primu
2026-04-28 16:30:37
1
al3x20205
Alex Alex :
nu departe de Pescăria lui Matei
2026-04-28 17:01:09
0
biletulzileioficial
BiletulZileiOficial :
binoclu aveti ?
2026-05-20 08:32:27
0
mrngeorge4
Marin George :
Nu înțeleg de ce zona aia este băgată în Agigea când intrarea în zona blocurilor este la 5 metri de Eforie Nord, iar Agigea e la mama naibii ca zona, nu ai nimic intre Agigea și zona asta ….
2026-06-07 20:07:15
0
mahoney2809
Alex :
domnu' Trambitașu: 37+33.5+2.5=73 mp nicidecum 74 😂😂😂😂 pt asta mai scadeți 4000 euro.😂😂
2026-05-21 03:16:38
0
To see more videos from user @serbantrimbitasu, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About