a można po prostu wywnioskować że jak x1=6, a oś to 1, to zaznaczyć to na wykresie i policzyć że w jedną stronę od osi to właśnie 6, a w drugą jak policzymy to -4??
2026-04-30 07:20:18
0
To see more videos from user @matma_bez_spiny, please go to the Tikwm
homepage.