Nu suntem singuri niciodată,, Dumnezeu este cu noi tot timpul 🙏
2026-06-24 06:17:18
3
Rio :
Mai bine singur decât cu oameni falși pe lângă tine și când ți-e greu vorbește cu Dumnezeu că el te ascultă și nu povestește la nimeni probleme tale ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2026-04-30 19:19:36
14
Monica :
Singur in doi este cumplit.
2026-05-07 23:17:10
2
Nelu Ionel.. :
foarte adevărat...
2026-06-22 16:44:52
1
Romulus. :
Asa este adevarat singuratatea este grea .🥺🥺
2026-04-30 04:13:21
10
Nina J.Enescu :
Singurătatea este frumoasă cănd o alegi tu,și este grea când te alege ea,dar ne-am născut să fim fericiți și avem dreptul să cautăm și să
incercăm iar și. iar,pănă reușim să
ne găsim sufletul pereche......zic.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-05-06 22:12:27
1
el jefe :
Corect
2026-05-06 15:49:29
1
Olguța Uța :
Adevărat 🥺 Eu rămân doar cu Dumnezeu Atât.
2026-05-02 15:40:06
7
Florica Carstea :
2026-05-01 18:16:53
1
Adrian Iosim :
pf stiu cum e eu sunt singur de o viata ziua mai trece cu lucru una alta dar seara cand ma intorc acasa dezastru
2026-04-30 04:37:16
9
Gherase Manet :
O seara frumoasa și liniștită 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-04-30 18:40:47
2
Padureanu Cornelia :
Singurătate nu este grea pentru o persoană inteligentă! Poți citi, poți " investi" în tine!! Ai liniște,calm!! Părerea mea!
2026-04-30 18:26:04
8
nicolas claus..... :
Da asa e 🥰
2026-05-01 23:00:30
1
monicadominca :
Lu Dumnezeu spui ce ai pe suflet
2026-04-30 15:08:11
6
adisweet :
2026-05-03 13:50:26
2
Sorin Rainu :
adevarat
2026-05-02 07:01:35
1
Ioana Budescu :
La multi ani fericiți și tot binele din lume mult Respect
2026-05-06 13:18:19
2
ion :
adevarat😳
2026-04-30 03:28:07
3
5 ASI CU MINE ! :
E atat de frumos sa fi singur sa faci ce vrei cand vrei !Iubesti singuratatea cand ai invatat ca doar tu esti important ti ai aflat cat de valoros esti cat de puternic Am peste 250 de flori de apartament si vb cu ele imi ofera tot ce are nevoie un om!O intrebare grea atunci cand nu oi mai putea cine te va ajuta ?Si raspuns pt multi Tu esti creayorul vietii tale cum iti asterni asa vei dormi !
2026-05-02 21:09:42
3
Vergil Vergil :
asta e viata
2026-06-23 06:16:59
1
Iuliana Petre :
Adevărat
2026-04-30 04:01:03
3
dan :
bella cosa,eu personal vorbesc cu o bere,ok? Dar........?
2026-06-22 20:57:10
1
Laurențiu Ovidiu Nacu :
Dacă ești bine tu cu tine când ești singura nici în relație cu cineva nu vei fi bine. Vindeca suferințele interioare , răni , traume și vei fi bine. Atunci și în relație cu cineva vei aduce un plus de bine
2026-05-02 14:47:01
3
To see more videos from user @elena.ban0, please go to the Tikwm
homepage.