У мене товариш теж так зробив але там і шпиці добавлені і багато чого.Всі бортики гайки всі з нержавійки і карби дорогі вакумніки труби і коліна нержавійка робили на замовлення
2026-04-30 17:53:22
27
Дмитрик :
це Днепр 12
2026-04-30 10:37:24
5
ktoja :
мені 14 у мене тоже такий конструктор тікі 11
2026-06-22 08:52:32
2
Діма :
Не запчасті , а деталі
2026-05-01 13:24:39
1
Володимир :
вмене є бак касіка капелька
2026-04-30 10:30:20
0
MUSICOCAINE :
казав один дід,гарний мт той,який лежить на дні кар'єру😆
2026-05-15 13:37:07
1
user2023384327389 :
що по грошах вийшло?
2026-04-30 15:25:40
1
МОРПЕХ ЗСУ :
Це хіт
2026-04-30 15:55:34
4
Николай :
Скільки коштує така прекрасна з підготовкою до покраски??
2026-05-07 14:58:32
0
aliworonen :
молодец!
2026-05-02 17:44:36
0
Юра Кухар :
Крутяк
2026-05-07 18:45:24
0
шархан :
1
2026-04-30 09:22:54
0
Дмитро на Дніпрі 11 КМЗ-8.155 :
Пацани велика повага вам👍🔥це шедевр 🔥
2026-04-30 16:32:15
4
WD-wheeler dealers :
де мото
2026-04-30 15:43:11
0
Богдан :
Гарна покраска
2026-05-02 09:08:18
0
Vitalii Adosovsky :
Ну прямо як иКМЗ
2026-04-30 19:41:51
0
Дмитрик :
скільки вклав?))теж думаю
2026-04-30 10:38:48
1
HELLBOY :
Молодці 👍
2026-04-30 09:27:32
0
bookseller :
красота!
2026-06-12 06:19:09
0
WD-wheeler dealers :
де Днепр?
2026-04-30 15:43:43
0
Volodya :
супер
2026-05-08 06:05:27
1
Super Bock :
Зробили все а він не заводиться😁
2026-05-02 11:52:26
0
гараж роми :
раму та інші запчастини які в чорний пофарбували треба було в порошок
2026-06-14 08:15:35
0
pavlo :
мого тата, стоїть поломаний
2026-06-13 07:29:34
0
To see more videos from user @shahray007_m, please go to the Tikwm
homepage.