@mptraveler: Robert Turcescu#creatorsearchinsights #romania🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩🇹🇩

Traveler2025
Traveler2025
Open In TikTok:
Region: GB
Thursday 30 April 2026 10:01:38 GMT
77089
8394
275
1629

Music

Download

Comments

stkuchenmobel
St Küchen & Möbel Studio :
Jegul de Bolovan la jilava îi doresc sa locuiască
2026-04-30 13:17:08
196
marymarianalei
Mary Mariana836 :
Si salariile și pensie sunt în concordanță cu Uniunea Europeană?
2026-04-30 11:15:15
132
elena.gavril12
Elena Gavril :
In Italia se plătește impozit doar de la a 2 casă !
2026-04-30 11:48:21
68
ovidiu.td
Ovidiu TD :
Deranjează faptul că mulți au un amărât de apartament…
2026-05-01 07:26:47
49
maria.vescan
Maria Vescan :
La noi a crescut cu 300% !
2026-05-01 04:22:42
39
virginiacartog
virginiacartog :
aveți dreptate domnule Robert
2026-05-01 03:45:31
19
lucian.arama8
Lucian Arama :
felicitări domnule Turcescu!
2026-05-07 05:42:37
21
dan.cojocaru87
Dan Cojocaru :
Că avem cele mai mici salarii,nu vede nimeni
2026-05-07 08:16:22
30
irinuka39
irinuka :
In Anglia nu există impozit pe proprietate.
2026-04-30 17:35:16
36
girleanu.ilarie
Girleanu Ilarie :
Felicitări domnului Turcescu pentru acest comentariu ai foarte mare dreptate felicitări
2026-04-30 12:29:00
20
marius_m.m
MARIUS 47 :
👏👏👏RESPECT ROBERT TURCESCU!👏👏👏
2026-04-30 18:59:56
13
catana.iordan
catana iordan :
In italia nu se plateste inpozit pe proprietate doar la a doua locuinta
2026-05-06 10:10:43
13
catacatapetcu
catacatapetcu :
Dar cu salariile nu este mult in urma Romania?!?
2026-05-01 20:00:05
12
mihaicobzaru1
Cobzaru Mihai :
să facă comparații la salarii
2026-05-07 08:50:40
9
marianparaschiv1968
Marian Paraschiv308 :
dar cu salariile nu suntem ultimii?
2026-05-08 18:19:42
5
user5155767406178
Peter :
BRAVO ROBERT!
2026-04-30 11:14:55
21
iuliangeorge706
iuliangeorge706 :
De ce sa dau eu o taxă pe bunul meu.
2026-05-02 17:46:10
9
danielaalbu31
Daniela Albu1 :
Bravo,ai mare dreptate.
2026-05-07 15:49:12
5
user1967420931184
papet :
Cu salariile nu e rămasă în urma??!!
2026-05-07 15:47:11
25
ionikroponik
ionikroponik :
Dar cu infrastructura nu mai suntem in urmă ????
2026-04-30 18:44:00
13
mariana.vascan7
mariana vascan :
de ce să plătim impozite la casa
2026-05-08 09:14:07
6
nick.uivarosan
Nick :
in ungaria nu se plateste peste tot impozit
2026-05-07 18:35:27
5
sanda.albu
Sanda Albu :
Bolojan maninca căcat cu polonicul. Șobolanul asta ordinar o sa plătească ptru toate nenorocirile. Sa ai e parte de regina Întunericului.
2026-04-30 18:37:58
30
arsinte6
arsinte :
suntem in urma cu impozitele fata de UE dar cu pensiile si salariile nu suntem cu mult in urma????
2026-05-01 12:08:23
8
marianaciumasiu
Mariana Ciumasiu :
2026-04-30 11:18:28
19
To see more videos from user @mptraveler, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About