@markiv_anastasia: В паралельній гілці реальності- я в Османській імперії живу!

Markiv🖤
Markiv🖤
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 30 April 2026 14:00:59 GMT
1264965
69995
176
1703

Music

Download

Comments

sofiya.yar
Sofiia_ya_m :
Боже мій, ця жінка родила пару днів тому, а вже неймовірна так ніби рік пройшов🥰
2026-04-30 15:03:01
1890
user7931080069429
:) :
оце я розумію без пафосу і тд..
2026-04-30 14:38:01
2571
valeri_ii0
☆ :
вітаююю, будьте щасливі, а синочок нехай буде здоровий🫶🏻🫂
2026-04-30 14:03:52
783
marina.craftswoman
marina.craftswoman :
Мого синочка теж звати Захар 🥰
2026-04-30 14:26:31
325
tanyadyachuk8
tanyadyachuk8 :
Мій чоловік хотів назвати сина Сулейман, але я не дала зіпсувати дитині життя, назвали Назар😂😂 Вітаю з народженням сина, нехай росте здоровий та щасливий!!!
2026-04-30 18:03:08
56
sofi_matviychuk
sofi_matviychuk :
Захар дуже красиве ім’я
2026-04-30 17:02:53
92
h_uzulochka
ঐĶitşuñeঐ :
в мене чоловік Захар і це перша людина в моєму оточенні із таким іменем 😁 а я Юліана і я перша дівчина в його оточенні із таким іменем аж не привично десь бачити його або своє ім'я 😁
2026-04-30 19:33:49
35
naaad.._diiia17
naaad..diia_ :
В мене сина також звати Захар, прям полюбила була це ім'я, йому вже рік, чудове ім'я 🥰
2026-05-30 20:45:24
0
taniagymenuk
Кентаврик(Таня) :
І в мене синочок Захар
2026-04-30 14:34:36
33
vexli68
vexli68 :
Що за костюм?🥰
2026-04-30 15:13:31
12
lilia_pink1987
lily💙💛 :
О, гарне ім'я, теж подобається. Але син Ілля😁
2026-04-30 14:31:03
25
vitaliiapavlovna24
Pavlivna💎 :
В мене також син Захар♥️Найкраще ім'я в світі ❤️❤️❤️❤️
2026-05-01 17:05:06
11
user6180160202679
вікулька💙💛 :
і в нас синок Захарчик ,а донечка Валерія🥰🥰
2026-04-30 15:37:37
6
marinaforostianaia
💙💛Марина💙💛 :
І в нас Захар, а повне ім'я Захарій☺️
2026-04-30 16:20:14
6
nataliabilous1722
Наталія ♡ Білоус :
маю найкращого у світі хлопчика ЗАХАРЧИКА 🥰
2026-05-04 07:45:39
5
sofiaolegivna1
Софія Олегівна :
в нас теж Захарчик)
2026-04-30 15:39:51
5
user3486051583487
Оленка🥰 :
І в мене Захар🥰
2026-04-30 14:37:47
5
angelinacomua
Angelina :
і в мене синочок Захар!❤️
2026-05-02 09:51:11
7
ksu_shenka_
💛Оксаночка💙 :
Вітаю,Крутий костюм,де купляли?) 🥰
2026-05-24 19:31:05
3
zakhar0211.official
Zakhar :
я Захар тоже😁
2026-05-19 13:11:22
1
vinni.tska
vinni.tska :
Скажіть будь ласка, в який момент, в декреті, прокидається бажання передивитися «Величне століття»? Я вже другий сезон дивлюся😅😅
2026-05-05 06:11:58
3
allatomenchuk
🇺🇦 AIIa 19.🇲🇹 :
Мого синочка теж звати ❤️❤️❤️Zahar❤️❤️❤️
2026-05-03 10:28:30
3
nastyadenysiuk21
nastyadenysiuk21 :
У нас теж Захар 😁
2026-05-03 04:53:16
3
veronika_shved
VERONIKA :
Тим часом я в 3:00 ночі 😂
2026-05-02 23:48:38
4
yanaprylutska27.08.22
yanaprylutska27.08.22 :
І в мене також синочок Захар
2026-04-30 20:14:10
4
To see more videos from user @markiv_anastasia, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About