Я записую відгуки, так їх дивляться мало, негативні ще менше, але мені фіолєтово- записую бо мені особисто це подобається 🥰
2026-05-01 01:35:49
13
Мотря Кочубей :
а які ознаки купленості? :)))))
2026-06-17 20:19:53
0
polik_zhurova :
Звідки колечко?🥺
2026-05-09 15:38:55
1
Ангеліна Читай :
Це так сумно 😭
2026-06-19 17:05:02
0
a.bekkerel :
я завдяки вашому відгуку на гудрідз почала читати "Безсилу", дууже подобається, ви мені її "продали" 💜✨
2026-05-01 11:10:34
3
Яна, що читає :
звертаю увагу на відгуки людей з якими схожі смаки, а до відгуків в коментарях видавництв або блогерів взагалі байдуже, бо у 90% там хейт в сторону книги без ніякої конкретики
2026-04-30 15:20:29
8
Елена Рашкевич :
моя група в ТГ зараз тримається суто на відгуках😅😳
2026-05-01 08:48:40
1
Христина :
Все замовне....Ох поганці..Але якщо чесно більше підозри викликають тільки позитивні відгуки.Та й вони завищують рейтинг книги що призводить до негативних..
2026-05-01 07:42:35
0
Книжкова інтровертка 🖤 :
Та це щоб потім видавництво про кожний негативний відгук казало, що він проплачений, не звертайте уваги, купуйте книги (бо останнім часом їм багато по ексклюзивному виданню "Каравалу" дісталося наприклад). Така собі тенденція звісно: людина сказала свою думку (будь-яку) про книгу, а їй у відповідь "та брехня це, все проплачено" 🫤
2026-05-01 09:01:15
0
To see more videos from user @regin.mood, please go to the Tikwm
homepage.