@brytangalyna: Моя нова 🎶 пісня "Безвісти зниклий". Автор Галина Британ ✍️ Виконує ШІ. Пісня шукає свого виконавця 🌟🎤. Якщо бажатимете отримати ліцензію на виконання, пишіть у приват 💌📩 #авторськапісня #піснятоп #пишупісні #українськапісня
дай Боже щоб всі повернулись до дому живими 🙏🙏🙏🫡❤️🇺🇦
2026-04-30 15:04:18
442
Світлана Виноградова :
Проревіла всю пісню.😭😭😭😭
Я навіть не уявляю, що робилося у вас в душі, коли ви її писали.
Браво автору, це шедевр, хоча дуже боляче 😭😭😭😭
2026-04-30 17:46:24
176
Тетяна Кулик350 :
Дякую за чудову пісню, зворушливо до сліз
2026-04-30 18:07:20
176
ЬосолАнатолий Ветров :
Хай слова ці стануть пророчими і всі наші діти України повернуться живими додому.
2026-05-01 04:32:06
77
🌞СОНЕЧКО🌞 :
Як важливо знати що тебе ЧЕКАЮТЬ.... 🙏🙏🙏🙏🙏💞
2026-05-02 08:55:14
32
Люда Лисюк 💙🖤 :
Дякую за Вашу творчість ❤️Дай Боже отримати добру звістку. 🙏
2026-04-30 19:15:23
44
Любомир Сунак :
дуже класна і суперова і розриває душу пісня дякую за таку класну пісню
2026-05-02 16:38:20
19
𝓥𝓪𝓵𝓮𝓷𝓽𝓲𝓷𝓪 :
Боже мій, це справжній шедевр! Бажаю Вам успіху та натхнення, слова від душі!!!
2026-04-30 17:58:57
24
chornomorec.gg :
Кохання і віра переможе найтяжчі часи. Дуже душевна пісня. Дай Боже, щоб всі повернулись додому.
2026-05-03 15:21:27
6
Olena Kobernik :
Дякую!!! Плачу. Сьогодні 21 місяць невідомості.Повертайся живим.Я вірю ТИ ЖИВИЙ.🙏🙏🙏
2026-05-01 19:33:43
12
halaybilets :
💙💛 Сльози по щоках...
Дякую за слова і музику.💐💐💐🥰
2026-04-30 19:11:04
13
Наталія :
пісня неймовірна,дай Боже щоб всі повернулись додому живими 🥰❤️❤️
2026-05-07 16:01:00
6
Людмила Раславська :
😭 як боляче ... Де ти , Коханий ?
Дякую за таку зворушливу пісню , як хочеться дочекатись , знайти і дочекатись . Ваші слова просто душу рвуть, пронизують , всі, хто чекає розуміє це почуття .
2026-05-03 04:11:11
5
Валя :
Дякую Вам, за хорошу пісню,прямо мурашки по тілу пішли ! Дай Боже, щоб всі полонені повернулись до рідної домівки живими!
2026-05-02 17:37:13
9
user8752517619544 :
Браво Галинко.Це Шедевр чекання любові, віри, надії, пам'яті.Дякую Автору за прекрасні душевні слова за чарівність виконання.Успіхів вам.Божого благословіння
2026-05-03 16:55:45
7
🌹Ольга🌹 :
О боже яка ж гарна пісня,до душі,до серця.Палаючі серця невже чекання буде гарную посмішкою навік🥰🥰🥰❤️❤️❤️
2026-05-01 19:11:58
7
Sergey :
Дякую за чудову пісню І Хай повертаються наши Герой.
2026-05-01 04:41:48
5
валентина :
Спасибо большое за такую красивую песню🙏🙏🙏
2026-05-01 15:11:27
9
Евгеньевна :
Дуже, дуже гарна і сумна пісня, але поки його шукають і чекають, герой живий і надіється на зустріч. Як в К. Симонова "просто ты умела ждать, как никто другой... 😂😂🥰🥰
2026-05-02 11:10:53
14
Раїса :
Пісня зворушлива до сліз
2026-05-01 03:37:59
5
_nataliya_12___ :
ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТАКУ НЕЙМОВІРНО КРАСИВУ ДУЖЕ РАНИТЬ ДУШУ І СЕРЦЕ. ВИ НЕЙМОВІРНА В СВОЇХ ПРЕКРАСНИХ ПІСНЯХ, ВАША ТВОРЧИСТЬ ЦЕ ДУШЕВНІ ПІСНІ ЯКІ ХОЧЕТЬСЯ СЛУХАТИ. ВИКОНАВИЦЬ ПРЕКРАСНО ВИКОНАВ ЦЮ ПІСНЮ, ГОЛОС ЗОЛОТИЙ МУЗИКА ШИКАРНА. ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ТВОРЧИСТЬ.ДАЙ БОЖЕ ЩОБ КОЖНА КОХАНА КОЖНА МАТІР ДОЧЕКАЛИСЯ СВОЇХ ДІТЕЙ, ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ СЕСТЕР ДОЧЕКАЛИСЯ.ЩОБ УСІ ПОВЕРНУЛИСЯ ЖИВИМИ ТА НЕУШКОДЖЕНИМИ. ДАЙ БОЖЕ ЩОБ КОЖНА СІМ'Я ВОЗ'ЇДНАЛАСЯ ЗІ СВОЇМИ КОХАНИМИ ТА РІДНИМИ. ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДОРОВ'Я ЗА ТЕ ЩО ПИШЕТЕ ТАКІ НЕЙМОВІРНІ ЧУДОВІ ПІСНІ, ЯКІ НЕ МОЖНА СЛУХАТИ БЕЗ СЛІЗ. ПИШІТЬ І ДАЛІ СВОЇ ПРЕКРАСНІ ПІСНІ. ВАША ТВОРЧИСТЬ ДУЖЕ ПРЕКРАСНА.ДЯКУЮ.
2026-04-30 18:44:13
34
Олена українка :
Дай Боже щоб скоріше всі повернулися.Цю пісню гарно виконає тільки військовий(який через це пройшов).Гарні слова,проникливі.До сліз.
2026-05-01 14:16:57
11
Людміла :
Пісня дуже гарна,жива,зворушлива,сильна. Дуже тривожна. Написана від душі.Дякую за таку неймовірну пісню.♥️♥️♥️
2026-04-30 15:38:11
15
Iro4ka8888 :
Дуже зворушлива пісня.Сам Бог доносить через Вас відчуття кожного нашого захисника, їх біль та смуток. Ви дуже талановита поетеса.Пісня сповнена глибокого душевного переживання. Дякую за Ваш талант, а пісня нехай знайде достойного виконавця ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
2026-04-30 15:09:38
10
To see more videos from user @brytangalyna, please go to the Tikwm
homepage.