doslownie genshin sie prosi ja sie przenosze na hsr (tylko dostalam emilie zamoast navii prosze o mozliwoac trade'u 😭)
2026-04-30 19:53:42
1
ѕαgє 𝜗ৎ⋆ (n1 kaeya fan !!) :
U will get emilie on 6-7 pity no scam
2026-04-30 19:49:32
1
🦚 kiwi | Stelle's star 🌟 :
ja popelnilem najgroszy blad na swiecie bo zamiast wishowac najpierw na laume pozneij na nefer to wishowalem najpeiws na nefer 💔💔💔💔💔 mam pity 40 na laumie nie ma szans ze dostane navie
2026-05-01 09:20:17
1
ѕαgє 𝜗ৎ⋆ (n1 kaeya fan !!) :
Me mentioned❤️🩹❤️🩹
2026-04-30 19:48:42
1
To see more videos from user @x.niebieska, please go to the Tikwm
homepage.