Nvidia potrafi to zrobić, tylko wtedy nie będą zarabiać na nowych kartach.
2026-05-01 01:52:13
834
kurwa2137 :
ZOSTAN OJCEM MOICH DZIECI
2026-04-30 20:06:08
102
this_is_deny :
Wy wszyscy co mówicie o tym dlss enablerze to czytacie jak to działa? Dlss enabler spoofuje grę i podmienia upscaler i fg na fsr na nieobsługujących dlss kartach. Wrażenie to to robi tylko w liczbach. Fg powyżej 2x GDZIEKOLWIEK wygląda tragicznie. A i nawet do fg 2x potrzeba minimum 60 klatek bazowych, żeby to jakoś wyglądało
2026-06-27 08:59:00
1
Koperek :
do RdR2 działa?
2026-05-27 08:30:04
0
Lawzonqr :
a na gtx 1060 3gb?
2026-06-01 11:10:29
0
vaken177 :
Fajnie jakby ktoś coś zrobił na fs25 bo ta gra jest tak słabo zrobiona że nie wykorzystuje sprzętu w pełni a klatki szału nie robia
2026-05-26 07:03:06
0
kuba :
czyyyli po prostu chlop odblokowal tą możliwość w grze co ja zawsze robie losless scaling, dla ludzi co sie pytaja czy bedzie dzialac na kartach pokroju gtx970, kupujac losless scaling macie prosty generator klatek w kazdej grze, jednak generujac z np 30 fps klatki bedzie mierny efekt najlepiej miec stabilne 60 w zwyż
2026-04-30 23:47:30
5
lajczik :
po co nvidia ma zwiekszac zyski dla amd za wlasna technologie?
2026-04-30 23:07:46
8
Banachmax :
Mam rtx 5070ti ale kurde jakoś parę razy spróbowałem w grze użyć frame generatora ale raz ze dodaje to input laga a dwa że z automatu pogarsza jakość + wszędzie różne artefakty.
2026-05-30 16:41:30
0
SlippinPoke :
160fps na mfg 3x? nie wiedziałem że takie złomy jeszcze istnieją
2026-05-01 08:55:05
0
krolczyk :
ej a to działa na każdych GPU (Intel też)? czy na starszych bez generacji klatek nie zadziała?
2026-05-01 07:06:22
0
Kubaf101010 :
Dlss upscale używa fsr żeby generować te klatki
2026-05-01 09:36:02
0
🎚️ :
opłaca mi się to pobierać na rtx 3070? xD
2026-05-01 09:36:36
0
ZElkin8 :
Oczywiście że NVIDIA jest w stanie ale chodzi o 💰
2026-05-01 06:58:30
44
Head :
1650 ? Czy wybuchnie XDDD
2026-05-13 17:05:25
0
Basrozkurwiacipe :
ale nie dziala to tak dobrze i jest to kompletnie inna technologia znafco
2026-06-16 15:05:50
0
MombieArt :
btw. seria rx już na 5000 miała fg, późniejsze miały nawet mfg
2026-06-01 21:26:58
0
DonCarlosNachos🤣 :
tylko zapomniales powiedziec zeby uzywac na grach bez antychata bo inaczej bana mozna dostac
2026-05-06 13:29:53
0
KapitanBomba#8168511 :
Dlss-swaper 🤣 i gotowe
2026-05-01 10:15:53
0
Karigjusz :
GTX 1050 normalnie pójdzie nie? 😭
2026-05-03 09:41:02
0
🇵🇱7.ev.en.7🇵🇱 :
Ej a będzie działać no w redy or not/squad/gta5?
2026-05-01 06:51:33
0
Ne#e**s :
A na innych grach to działa
2026-05-01 07:59:20
0
MIDU :
czy jakbym dodał to do np csa to była by szansa na bana? w koncu to modowanie gry
2026-05-03 16:27:46
0
moczusyt_ :
Działa na Linuxsie?
2026-05-01 05:20:25
0
paprvk_ :
lossless scaling serio ludzie o tym nie wiedzą ma więcej funkcji nawet se możesz generować 4-6 lub więcej co wiadomo nie ma sensu i działa o wiele lepiej
2026-05-01 09:57:45
2
To see more videos from user @rompertech, please go to the Tikwm
homepage.