@marcin.kucharski7: Odpowiadanie użytkownikowi @daithi.braun

KIERO 👊 POZNAŃ
KIERO 👊 POZNAŃ
Open In TikTok:
Region: PL
Friday 01 May 2026 07:43:20 GMT
151419
3110
255
184

Music

Download

Comments

dominikkr93
Dominik :
Robić prawko za 15 tys zeta i zarabiać 30 na godzinę? Kiepsko
2026-05-01 11:44:46
177
jarek49664
Jarek496 :
30 zl to ma u mnie chlopak w gospodarstwie bez prawka plus 50 zl sobota ,niedziela ale oczywiscie jak chce w te dni pracowac
2026-06-23 17:00:22
0
2025misio
kratos :
Ja pracuję za 32 zł przez 8 h od 8 do 16
2026-06-23 04:43:50
0
o.co.chodzi5
O co chodzi :
Mi wychodzi obecnie 60 na godzinę
2026-05-01 08:11:22
1
kodzak.kodzak
Kodzak Kodzak :
to idźcie wszyscy na budowę 😂🤣😂 może się nie znam ale praca na budowie to naprawdę jest praca umysłowa. tak fizycznie to trzeba się poruszać ale namyslec ile trzeba.
2026-05-01 14:14:48
7
rafalraski
rafiii :
Masz rację
2026-06-23 21:05:19
1
lukash.kiraa
lukoil :
osobiście mam 37/h maly hakowiec 10h dzień dobrze ?
2026-05-01 17:19:15
15
ra.dek
RaDek :
same geniusze biznesu💪💪💪 i wyśmiewacze🙈
2026-05-01 07:51:40
16
turboonufry
TurboOnufry :
Niewierzcie że 12tys tygodniowo się zarabia w budowlance są takie strzały ale nie co tydzień
2026-05-03 07:36:01
8
witek.mil
Witek Mil :
Dlatego olałem tą jazdę poszedłem do rolnika do pracy za o wiele lepsze pieniądze wsiadam w ciągnik jadę na pole i mam cały dzień spokój nie muszę się męczyć z innymi na drodze robię swoje wracam na bazę i fajrant. A w transporcie nigdy nie było tej pewności że wrócę do domu
2026-05-01 07:54:40
39
sawerio
saverio :
transport to syf i orka na dwa etaty . a kontrole tacho fotoradary
2026-05-01 13:41:06
21
sebastian.rakun1977
SEBASTIAN 1977 :
Kiero a co z uprawnieniami na koparki ? Na koparkach pewnie lepiej zarobisz niż kierowca na C
2026-05-01 07:51:41
2
thomasz50
Tomasz :
dwa parksaity robota chula dobre, taki dobry budowlaniec też musi mieć wiedzę by nie spj... c roboty, czyli musi inwestować w sienie, by ta przybudowka szybko nie zgniła, zapomniałem jeszcze narzędzia też trzeba kupić
2026-05-03 16:32:24
0
lukasz__lukaasz
Łukasz :
Bydgoszcz, 6500 netto na rękę , praca od 17 do 6 rano , ok 273 h w miesiąc , 23,8 zł na godzinkę 🙈🙈🙈
2026-05-05 10:18:06
6
sylwestor1
Sylwestor1 :
Kumpel 25,5 netto godz za ciecia
2026-05-22 09:10:14
5
dyzma_90
Dyzma :
Idealny temat na majówke- ja odkładam telefon i wracam w poniedziałek. Bajo jajo.
2026-05-01 08:20:51
7
mateusxd997
Mateusxd :
dramat
2026-05-03 23:39:00
3
user762374837363283
user7624294728262528 :
frajerstwo jezdzenie dużym za 30zl/h
2026-05-04 14:25:30
4
fugaracing
Patryk Dymerski :
jestem glazurnikiem i powiem tak pierwsze 5lat to nauka 3 parkside ?moze 100k wystarczy na podstawowe markowe narzędzia abyś nie latal z nimi co miesiąc na serwis. trzeba to powiedzieć wprost nie kazdego stac ale nawet jesli kogos nie stać i oszczędza na łazienkę 3 lata satysfakcja jako wykonawca ze klient oszczędzał latami i jest zadowolony bezcenna
2026-05-05 05:46:49
0
gx29xxx
Gx29 XxX :
u mnie w firmie drogowej nowym pracownikom oferują 26zl a operator sprzętu taki nowy ma oferowane 30😅
2026-05-01 12:25:21
3
andrzejkordus
AK47 :
Transport się nie opłaca
2026-05-01 13:22:28
3
panpantomek
sajanin :
robie w budownictwie i niestety tak dobrze to nie jest
2026-05-03 12:28:14
0
czincja
Czincja :
Ja szukałam że stawka 35 na początek. Ale ja mam hdsa.
2026-05-02 05:54:42
0
jareksawicki859
Jarek Sawicki859 :
o to to zgadzam się z tobą w 100%
2026-05-01 10:16:23
5
To see more videos from user @marcin.kucharski7, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About