@pomizh.reber12: 🥹#вальс #танецьзбатьками #мама #випускний #2026

pomizh.reber12
pomizh.reber12
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 01 May 2026 12:18:39 GMT
1217871
57094
292
766

Music

Download

Comments

icertyy_
милана :
треба відмінити такі танці з батьками
2026-05-02 06:40:35
5180
anna004416
Анна :
у цей час треба ці танці відмінити. бо одні вдома,а інші на захисті або взагалі вже не має......
2026-05-02 14:13:07
2693
margarita_gorodetskaya
margarita_gorodetskaya :
О у мене на випускному в школі була традиція типу батьки заводять в клас як перший раз в перший клас, а я сирота всі пішли а я так і залишилась стояти і плакати. Дякую мамі однокласниці яка повернулась за мною взяла за руку і відвела в клас
2026-05-02 17:07:26
893
kozak_freedom
kozak_freedom :
Доцю, все буде добре! Ми всі повернемось! І з танцюємо ще не один танець!!!🥰
2026-05-04 09:39:54
520
natavlad2006.qwsd
Natavlad2006 Qwsd :
Навіщо ці танці з батьками???? Серця у людей зовсім не має!😭
2026-05-30 19:55:19
98
vikusya_da
vikusya_da :
Відмініть ці танці🥺 дітям боляче
2026-05-04 12:33:23
410
_elena439
_Elena_ :
В нас відмінили цей танець з батьками.Я вважаю це правильно
2026-05-27 11:24:46
198
anastasia279408
Анастасія :
ну і для чого цей танець був? бідна дитина(
2026-05-29 19:01:29
121
user3661620454238
Анастасія :
Боже як жалко дівчинку 🥺🥺🥺🥺
2026-05-01 18:29:57
400
elenaveevnik
Nikobim :
це ЖОРСТОКО!!
2026-05-03 18:58:37
90
aunt_5555
Тьотя Юля :
Додуматись в такий час…
2026-05-29 19:08:49
29
tamara.hamza6
Tamara Hamza :
Треба відміняти танці з татами, що в садках що в школах….не можливо дивитись на це… Щасливої долі дівчинко ❤️❤️❤️
2026-05-31 16:13:43
7
gens_illustration
Вікторія :
В мене випуск був в 2017. Мами настало 2 місяць до цього, тато не зміг приїхати. Коли настав момент танцю і всі пішли танцювати брат побачив як я розплакалась і забрав мене танцювати. Запам’ятала навжди 💔
2026-05-26 21:18:08
39
alekss7065
alekss :
зараз це непотрібно робити🥹
2026-05-29 19:03:07
11
shishovanata
ShishovaNata :
в уей час цей танець не всім в радість ...
2026-05-29 14:49:30
18
astalesh
ASTALESH T :
ми в 2015му танцювали зі своїми однокласниками. Жодних батьків чи коханих. Щиро дякую, що в той рік щодо нас прийняли таке рішення
2026-05-30 11:55:22
8
oven1926
oven :
будь щаслива, дівчинко
2026-05-31 13:14:17
7
_katusha_b__
_katusha_b__ :
🥺🥺🥺🥺🥺🥺 боже мій я плачу 😭😭❤️дівчинко тримайся ❤️
2026-05-29 19:56:48
5
anastasiapindur
Анастасія Леонідівна :
Нажаль в наш час такого буде багато!😢 Мами -теж герої!!!
2026-05-02 11:10:46
65
elmira_ab9
e_abbasova :
Для чого ці танці із батьками? Це ж така біль для дітей…
2026-05-06 19:45:31
8
allagresko111
allagresko111 :
не треба зараз таких танців!
2026-05-04 16:41:31
23
klymenko.a
Alina K. :
Навіщо це робить!
2026-05-29 13:55:41
5
nastya_lo02
aster :
бідна дівчинка🥺
2026-05-02 07:47:18
34
juliamudritska
Юлія Мудріцька :
до сліз 🥺😢
2026-05-03 11:23:44
19
tanyazatirka
user7790497185237 :
Добре, що мама поряд 💔♥️
2026-05-02 20:27:01
17
To see more videos from user @pomizh.reber12, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About