@ioana.birsan: Am lasat faza de la inceput cu trepiedul pentru ca asta e realitatea, nu e totul perfect cum se vede pe net. 🤷♀️ Nu va pun video-ul asta ca sa-mi dati like sau sa ma felicitati pentru terasa. Il pun pentru ca vreau sa intelegeti ca POTI SI TU. Multe imi spuneti "ce bine de tine Ioana", dar de 4 ani fac asta zi de zi cu Snep. Si la tara si la oras, tot aia e. Munca mea e sa imi vad de casa, de copii si sa postez ce fac. Atat. Daca tot stai pe facebook degeaba, mai bine invata sa faci un ban din asta. Eu caut fete care chiar vor sa munceasca si sa posteze, nu doar sa se uite la altii. Scrie-mi VREAU in comentarii daca esti gata sa lucram impreuna si iti explic ce fac.