Яблуні це перехреснозапильні рослини. З кісточки сортового яблука зазвичай виростає дичка або напівкультурка
2026-05-01 23:36:59
63
PoeticalScorpion1328 :
а я ще й стратифікував .виростив 5 яблунь ,яким вже 6 рік .на жаль ще не цвіли .але експеримент цікавий вийшов.
2026-05-01 22:17:32
24
vlad :
А можна піти простішим шляхом, купити готовий саджанець любого сорту і вуаля, або методом щеплення, Але ми простих шляхів не шукаємо 😁😁😁😁
2026-05-01 22:10:05
16
Aleks :
З кісточки.
2026-05-02 19:09:47
23
user4349410857865 :
як щипити підкажіть будь ласка
2026-05-04 03:43:16
1
user6421935364553 :
садила в ставчики коли заманеться,потім висаджувала в землю.тричі пересадити і буде гарна яблуня.
2026-05-02 04:39:59
5
єля :
в мене із зернят аж вісім яблунь перевага в тому що їх не їсть короїд і ще деякі не чіпляються хвороби.
2026-05-02 03:15:26
10
petro_petro61 :
Груші також так можна?
2026-05-02 11:03:12
3
NPC :
можна зробити повітряний відводок?
2026-05-17 18:43:35
1
vladyslav borodynskyi :
Братік, я постійно зїдаю яблуко з кісточками, але зі срк так і не проросла яблуня
2026-05-02 17:06:33
12
Василь Куча :
розкажіть будь ласка,а білий налив(паперувки) так можна робити зійдуть?
2026-05-03 07:04:02
1
Oxsana :
досить цікаво, дякую, а розкажіть як Ви щеплюєте дерева?
2026-05-01 17:39:36
8
Зорін Грім :
Що з того, вони не вдаються такі як та яблуня...😏
Сорт в усіх зернятах міняється.Я так робив з білосливою (Біла слива).
Посадив 10 зернят білосливи,і кожна інакша (кисліша, солодша, скоріше достигає, пізніше, більша менша)😏не практично.
2026-05-21 17:44:43
0
usernwpx8kgljs :
тарілка дуже стара
2026-05-02 21:00:45
1
user21088006106061 :
брате не дочекаєшся,на одному місці не стоємо
2026-05-01 16:01:59
6
djoni845 :
ааа вишню як?
2026-05-03 07:13:50
2
lenusiel.ivy :
Людина створена щоб будувати , створювати , садити , тільки не воювати . Мені б дуже хотілося щоб так було . А ви молодець ! Нехай замість посадок у нас будуть яблуневі сади ! ❤️🇺🇦
2026-05-02 06:03:26
9
ХаваИзНагилы :
Молодець
2026-05-02 06:44:00
1
Надежда Куличенко :
Дякую заодно защеплю
2026-05-03 09:52:12
1
LanLanа :
Дякую
2026-05-02 13:31:03
1
Axel :
гарна база для нащеплення
2026-05-02 16:15:17
1
Сергій Сергійович :
Велика Вам шана Герою!
2026-05-02 07:53:28
3
ludi_sanjar :
зніміть відео через рік як воно виросло
2026-05-02 19:09:04
4
Надя :
Пане Богдан дякую вам ❤️❤️❤️
2026-05-02 09:06:05
2
Людмила :
А я пішла і купила 😁
2026-05-02 04:15:00
2
To see more videos from user @bohdanvolin, please go to the Tikwm
homepage.