офф, ходи ми се в САЩ да уча но не мога защото вече ми е удобно тука в Испания- ей, виж! автобус -и за това не мога, чао
2026-05-02 04:17:00
55
emilia pur :
много ми беше интересно! бих те слушала пак с удоволствие,благодаря ти!
2026-06-13 17:39:07
3
Ваня Гаджонова :
много е интересно
2026-05-02 06:06:52
37
ヨアンナ :
Интересно ми е кога почвате и кога свършвате
2026-05-30 10:18:30
1
Кристиян Тонев :
много си сладка
2026-05-01 19:26:21
1
Мустафа Лешков :
първи
2026-05-01 19:17:45
1
D.stoilovaa🎧🛹 :
Може ли 2 част
2026-05-16 05:23:19
2
Denis Boianski :
то има сходства и тук ходим по стаи единият час имаме география на първият етаж после математика на третият, не на всякъде е фиксирано или поне фиксирани бяхме от 1 до 4 клас вече от 5 до 12 се движат по стаите
2026-05-03 18:15:53
7
Sim_Cha_64 :
Homeroom както казваш според мен е като час на класа в България 🥰
2026-05-03 19:31:35
7
.ludiq112 :
Можеш ли да разкажеш за HOA (homeowners association)?
2026-05-03 13:20:30
3
ivet_s19 :
Със същите правила е и моето училище в България, а е от 1-7 клас.
2026-05-02 16:06:21
8
nikol2000 :
2026-05-02 05:28:34
17
mihaela :
ощеееееееееееееее моля
2026-05-03 10:27:09
3
⚜️Павлин Димитров⚜️ :
Интересно
2026-05-02 21:26:16
1
Blagoi Gochev :
Втори ❤️❤️
2026-05-01 19:20:10
2
Ваня Гаджонова :
интересни
2026-05-02 06:07:06
2
kostovcho :
Набори сме
2026-05-02 15:56:46
0
MdD :
Доста интересно
2026-05-26 17:57:11
0
🥷🏽 :
И аз съм от Чикаго
2026-05-28 04:29:42
0
eliyandimitrov :
жива и здрава всичко добро успех 🥰🥰🥰
2026-05-03 10:44:53
0
Kati:) :
Аз живея в Америка и си носим раниците навсякъде и през междучасията ги оставяме на вънка или вътре.
2026-05-01 22:04:21
8
To see more videos from user @annatsv__, please go to the Tikwm
homepage.