@fit_recenzje: Kupujesz tę bułkę w Biedronce? 🐞 W markecie można kupić dobre pieczywo? Oczywiście! I ta bułka z Biedronki jest świetnym przykładem. Ma prosty skład, dobre makro i naprawdę syci 🥪 ▪️ 1 bulka = 6.7g błonnika ▪️ Prawie 50% mąki graham ▪️12 białka w sztuce (100g) Polecam do domowych zapiekanek z serem light lub kanapek z serkiem lekkim, rukolą, chudą wędliną i warzywami. Lubię takie śniadania! Ta nowość wskakuje do rankingu najlepszych bułek, jakie można kupić w Biedronce 🏅 Smacznego! #fitrecenzje #zdrowezakupy #biedronka #dietetyka #zakupywbiedronce

Fit Recenzje | Bartek Szkutnik
Fit Recenzje | Bartek Szkutnik
Open In TikTok:
Region: PL
Saturday 02 May 2026 09:29:01 GMT
324819
10972
131
2493

Music

Download

Comments

kubusss123_
kubusss123_ :
ile tego blonnika
2026-05-02 09:35:49
1019
itzz_t0mas
T0mas :
200 ile kalorii?
2026-05-02 10:35:29
469
user194872847
ig:dmowskii_ :
W ogole nie jesc pieczywa z marketu bo to mrozonki 😂
2026-05-02 10:40:00
3
anna.karenina767
Anna Karenina :
matko,kto kupuje pieczywo z marketów 🤔🤔🤔
2026-05-02 12:58:33
2
antosza.lca
antosza :
6.7
2026-05-02 09:58:27
44
k0ndz1x.99
k0ndz1x.99 :
pan grahamka w strachu
2026-05-02 10:22:33
34
riverek_
Riverek_ :
2026-05-02 16:05:27
3
skol6761
Stachuuuu👻💀🌚 :
ile gramów
2026-05-02 11:59:15
21
piksello_plej
PikselloPlej ⌖🇵🇱🚩✝️ :
I na dodatek pewnie smakuje jak gówno w porównaniu do normalnej bułki
2026-05-03 10:30:22
10
ala5160
Ala :
mrozonki bez maki
2026-05-02 16:37:37
0
robertjakubik983
robertjakubik983 :
fakt zajebista nowość, kupuję i wpierdzielam👍
2026-05-02 14:51:36
2
zetoo222
Zeto :
ile błonnika?
2026-05-02 16:05:10
7
4doorsmorewhores288
KaczkaBrojler :
2026-05-02 12:16:59
2
wedkarski_swir1
wędkarzPRO :
67
2026-05-02 14:46:50
1
dzikus482
dziku_zs :
ile w 100 g
2026-05-02 11:08:03
8
xrob145
xrob1 :
50 gram węgli dobowa dawka w jednej bułce 😂😅
2026-05-02 18:28:57
2
wasyl.to.ja
wasyl.to.ja :
Co sądzisz o bułce wysokobiałkowej z biedry
2026-05-02 14:10:24
2
aga...mi
Aga :
ze zboża technicznego.Smacznego.
2026-05-03 07:54:25
3
ludasmw
Ludas :
Jedzenie to nie tylko tabelka jak coś
2026-05-02 11:30:04
2
szajba62
Maciej :
Szkoda że jest bez smaku
2026-05-02 09:47:31
2
kungfu.konkubent
Kung-Fu Konkubent :
najlepiej w ogóle tego nie ruszać, nie ufam Biedronce 😅
2026-05-02 13:19:43
2
To see more videos from user @fit_recenzje, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About