The anime is really good, but there are two things I absolutely didn't like about it , the main character is a walking obsession, and the ending, in my personal opinion, is bad
2026-06-21 23:24:07
0
𝕽𝖊𝖝 ᵀᴴᴱ 𝕳𝖔𝖑𝖑𝖔𝖜⚖️⚡ :
is it really that good ??
2026-05-05 05:34:20
63
𝐃𝐢𝐚𝐛𝐥𝐨 :
bro, it's the best
2026-05-03 13:59:09
241
.я :
Вот он тир1
2026-06-07 20:11:21
17
Sk🧌🎭 :
It comes after re-zero 😎
2026-05-04 21:22:54
20
RONOK :
Best iskai anime 😭
2026-05-05 11:50:55
63
Just Me :
2026-05-03 14:41:54
93
✓ :
когда аниме хорошее, но гг слишком противный чтобы начать смотреть
2026-06-08 17:40:42
7
002❤️016 :
name please
2026-05-02 12:30:07
10
Mushoku :
Читайте ранобэ, друзья
2026-05-03 05:24:46
159
vitya12321 :
само аниме и ранобэ прекрасной но главный герой максимально мерзкий персонаж в плане морали
2026-05-03 18:18:34
247
Elevator138 :
1: Re:peak
2: Jobless peak
2026-05-03 16:15:18
10
itzaidn08 :
2026-05-05 17:39:23
9
illya_frd⛤ :
эдит офигенный, аниме весьма не плохое, учитывая какой калл иссекаи как жанр оно выглядит гораздо выйграшнее на их фоне
2026-05-02 22:40:44
29
Ветер :
рейкарнация безработного
2026-05-03 07:13:52
15
Someone :
*ajam*
2026-05-05 03:24:24
6
Sowenok :
reZero)
2026-05-03 08:47:02
7
Rei Ayanami · Friends :
The greatest isekai ever
2026-05-03 03:25:33
5
y :
Bro redeemed himself in this life
2026-05-05 17:37:36
4
Odyssey duo :
anime name
2026-06-05 03:02:22
2
To see more videos from user @david_xtemple, please go to the Tikwm
homepage.