Dawno, dawno temu hydrallik z palnikiem robił większą część ogrzewania centralnego, teraz potrzebuje pół tira sprzętu 😉
2026-05-02 22:24:37
4
Andrei Cornea :
2026-05-03 09:06:18
7
user1557546525144 :
pełne badanie nie przechodzi
2026-05-02 20:18:07
1
Cola :
Tigiem 100x lepiej by było
2026-05-08 21:40:30
1
RN2027 :
Nie lepiej TIG szybko i pewniej 👍
2026-05-04 05:58:01
2
Ryszard Andrzejewski :
a jaka grubość ścianki?
2026-05-02 21:06:49
1
spike 159 :
On tak,kiedyś jak byl na okręcie przeciek,np na miedzi,to borax,drut i palnik.Na stare zasyfiale i skorodowane materiały,ta metoda nie ma sobie równych.
2026-05-03 17:11:02
1
Aquaczel :
metoda dobra na okres od jesieni do wiosny bo w lecie przejebane
2026-06-11 18:31:38
1
user59101841126 :
No i pięknie 👍👍👍
2026-05-02 13:09:58
4
mirosawmiesiarczy :
coraz mniej miszczuw 🥰🔥
2026-05-02 20:47:04
3
MK NTT :
Na wariara XD
2026-05-03 00:19:53
2
twardy1977 :
były czasy że i na 200 robiło się przetopy gazowo a potem elektroda zwłaszcza w systemie logstor lub abb,ale to było lata temu
2026-05-04 18:43:35
1
Dom Gryfonów :
może być
2026-05-03 15:32:33
1
user8637854216169 :
facile
2026-05-03 14:01:04
1
Ryszard Andrzejewski :
ideolo panie💪💪👍👍 ja też idę na kurs spawania 311 😁
2026-05-02 21:04:34
1
lisek529 :
podtopień nie masz?
2026-05-02 11:07:13
1
jaro :
gitara fajny palnik
2026-05-02 18:27:20
2
mirosawmiesiarczy :
super robota🔥😂🔥
2026-05-02 20:45:54
1
kitajec :
pod badanie latarką chyba 😅
2026-06-11 17:54:55
1
ukaszgra7 :
pozdro kolego sam spawam tą metodą w ciepłownictwie
2026-05-03 21:23:26
1
Spawanie i Nauka :
Ładnie :D a czemu nie tigujecie tego? Już rzadkość tym autogenem Spawanie chyba
2026-05-02 22:24:12
1
il nomade Michele Agostinelli :
sono abbastanza brutte queste saldature.
2026-05-04 17:05:31
1
To see more videos from user @ej_wariacie, please go to the Tikwm
homepage.