oofff! imi pare extrem de rau pt tine! se vede ca ceva ai patit si inca nu esti vindecat complet, dar poate timpul le va rezolva pe toate! iti doresc multa sanatate si numai bine! ai grija de tine!
2026-05-02 20:08:09
18
Iuliana Matei :
3 pastile de anxiar am luat 3 seri la rand ca sa dorm si am probleme cu memoria de atunci
2026-05-02 20:56:10
4
user3712553957481radu vali :
să-ți de-a Dumnezeu sănătate să treci peste aceasta mare problema
2026-06-08 14:19:23
4
Zoe Titrus :
baiatule , trebuie sa ai mare VOINȚA .!
SUCCESE SĂ AI .!🫡🫡
2026-06-09 06:03:36
2
talasynzo2l :
Este clar om bun!🥰 Trebuie să fii tare.Cu țigările ai dreptate.. Respect și toate cele bune!!
2026-06-08 19:34:34
2
Patricia Vasilache :
Bravo pentru curaj!! Povestea ta e foarte inspirationala ❤️esti foarte puternic, don’t give up 💪🏻
2026-05-31 11:57:33
1
COSMETIZAREAUTOVALY :
Frumos , gândirea pozitivă!
2026-06-08 17:58:38
2
Luminita Iordache155 :
Multă sănătate și încredere în tine 🙏
2026-05-02 22:20:42
1
adaalina777 :
Pe mine m-ai șocat, am trăit și eu printre consumatori și niciodată nu am consumat, am refuzat constant, într-adevăr m-au exclus și marginalizat încet încet dar asta nu m-a deranjat, mi-am văzut de viață și am cunoscut oameni noi la un alt nivel și da cred cu tărie ca poți să-ți controlezi apucăturile sau curiozitatea dacă vrei mai mult de la viața ta. Mă bucur ca te-ai recuperat și încearcă să nu te mai lași influențat de nimeni și nimic ca să nu te mai abați de la drumul tău în viață. Succes.💖
2026-05-03 10:25:21
5
Anna_raznatovschi :
Eu am înțeles de mult asta
2026-05-02 20:34:23
0
Alex Tanasa :
Trec prin ceva asemanator cu fratemiu,e la a5a 6 internare😔 Depresie plus alcool
2026-05-02 22:24:59
2
onlygod777 :
daca ai fi avut posibilitatea sa meergi la privat ....
2026-05-03 06:45:38
1
Dan Cristi :
mama ce bine. spui cu SUBIECT SI PREDICAT.
2026-05-03 16:05:11
5
Stan Nela :
of doamne prin multe trecem in viata asta
2026-06-06 03:37:44
0
vicaiorgulescu :
Multă sănătate! ești un om minunat ai un suflet bun ❤️🙏
2026-05-03 04:57:52
1
Jeni Jeni2623j :
Dumnezeu să îți dea putere să te faci bine
2026-06-06 20:55:14
0
mihaela :
Corect
2026-05-02 19:41:15
1
talasynzo2l :
Sunt alaturi de tine om bun!
2026-06-08 19:35:26
0
Pandele Costica :
eu am fost internat de 5 ori la Obreja și acum sunt bine nu mai beau alcool de 11 ani
2026-05-03 18:32:34
0
Pandele Costica :
pe secție nu are paznic decât la secția 17
2026-05-03 18:31:20
0
Claudia :
Multă sănătate 🙏🙏 Contează ce simți tu si nu părerea nimănui,si Bunul Dumnezeu va avea grijă! Oamenii vor avea ceva de comentat in permanenta indiferent de faci bine sau rau! Multă sănătate 🙏
2026-05-04 01:51:31
0
iulianatomescu911 :
Sănătate multă.
2026-06-09 05:42:03
0
Lily88💞💞 :
asa e
2026-06-18 03:23:15
0
Kris :
Și ce ai făcut,😳!?,🤔😂
2026-06-03 12:03:10
0
Florinmarian :
multă sănătate
2026-05-02 20:53:50
0
To see more videos from user @catakhn, please go to the Tikwm
homepage.