@bohdan.in.mind: Метакогніція — це здатність помічати власні думки, емоції та реакції ніби збоку. Не просто автоматично реагувати, а зупинятися і питати себе: «Що я зараз думаю?» «Чому я так реагую?» «Чи допомагає мені ця думка?» Саме з цього починається усвідомленість і реальні зміни.#психологія #кпт #стосунки #психотерапія #саморозвиток
завжди думала, що такий аналіз "тормозить" прийняття рішення, бо інколи в таку умовну "фрактальність" аналізу занурююсь, що це максимально виснажує морально і фізично.
2026-05-02 23:15:22
283
Темна матерія життя :
Тим хто не зрозумів що він сказав, він сказав що більшість цього не розвиває, і це не самокопання, а оцінка сценаріїв коли не караєш себе емоційно за помилки, а прораховуєш варіанти дій для позитивних результатів, щоб мозок вчився не повторювати помилки
2026-06-17 18:31:59
1
katana_669 :
Я так завжди думала, тому без кінця лікую депресію(
2026-05-02 22:54:25
125
Машуня :
я думала що всі спостерігають за своїми думками,і питають себе а чому я так відреагувала і тд.я думала що це база😅
2026-05-03 09:17:03
63
Daria Mvlcv 🇺🇦 🏳️🌈 :
о це дар і прокляття одночасно, особливо якщо ти можешь розкладати будь яку думку, спостерігати за нею та одночасно бачити себе, як ти думаешь та спостерігаєш. Ось така рекурсія 😅
2026-05-03 05:57:49
47
3.14 :
мені здається що я завжди намагаюся слідкувати за тим що зі мною робиться наче просто пересказую те що відчуваю для якогось досліду, ловлю інсайти, та намагаюся відпускати образи, через це маю можливість будувати зараз, а не жити минулим, але досі не дуже вмію пробачати собі те що зробила чи навпаки не зробила
2026-05-03 02:25:32
9
R8D2 :
я думав у всіх так
2026-05-04 18:04:03
13
Анатолій :
Звучить як толерування роздвоєння особистості)
2026-05-04 17:59:06
6
Marichka🇺🇦 :
мій мозок так за собою спостерігає, що починає переважантажувати самого ж себе - і тому йому важко заснути, бо він не може розслабитись (
2026-05-02 22:41:40
17
Little Olly :
Я вважаю серед людей найвищу форму інтелекту- емпатію, коли у людини розвинений емоційний інтелект і розуміння почуттів інших
2026-05-03 20:09:26
6
*Sh0kol.aD2_na :
дуже дивно, але я так роблю взагалі весь час, але я не відчуваю що якась розумніша чи з вищим інтелектом, не знаю, дивно
2026-05-03 07:32:50
5
SilentStormUA :
У Вас такий гарний голос🥰
2026-05-02 20:21:23
31
Echo Sierra :
Дискомфортними, реально? Я навпаки занадто часто в це машинально поринаю. Бо цікаво ж як все влаштоване, в тому числі і я сама.
2026-05-02 20:36:07
7
chihiolesya :
Мене іноді дивує, чому я так зреагувала. Але для мене думка та осмислення своїх реакцій та відчуттів тягне за собою самокритику, але це недуже добре.
2026-05-03 04:42:37
5
V.I.V.A. :
Дякую, рада що знайшла вас❤️
2026-05-02 22:25:26
6
Шура :
я так з дитинства думаю... Я вважала що ві так роблять, це ж не складно!
2026-05-03 06:30:05
5
imya familiya :
молодец , перевел видео
2026-06-12 02:55:32
0
Mikola Sinyuk :
Поки ми думаємо, інші роблять.
2026-06-06 20:00:41
2
Наталія Краховецька :
завжди так роблю, думала всі так можуть
2026-06-02 06:18:58
1
Олена Володіна :
сдвгшнікам вітання😂❤️
2026-06-16 21:42:27
1
Ірина Айболить :
я думала це у всіх так...😳я називаю це самоаналіз
2026-06-22 20:36:18
1
Koritsa :
Цікаво🙂 Тепер я знаю назву цього типу мислення, бо раніше я називала це "увімкнути спостерігача"👌
2026-05-30 16:36:01
2
Wju_ga :
Reflexion.
2026-05-14 06:58:58
1
To see more videos from user @bohdan.in.mind, please go to the Tikwm
homepage.