Це на стільки життєво😆Старший каже, я ж з вами в гуртожитку жив, вас же не кинув, був з вами з нуля😆😆😆
2026-05-03 11:59:50
3217
nostalgia_2000-2019 :
2026-05-04 10:15:17
681
*WinnickuY&🌇 :
старша багата не грошима
2026-05-05 15:05:03
238
Маріанна :
І тепер я питаю старшу доньку 18 років, чи пам'ятає вона що не було грошей. Вона сказала що ні, тому що ми давали їй все що небуло у нас, попри всі негаразди.
2026-05-04 04:28:04
360
parkhomei™ :
сумніваюся що виїхати в Польщу, це стати на ноги, ну та ладно
2026-05-06 09:48:57
17
❤️🔥_🖤Alenka🖤_❤️🔥 :
🥺🥺🥺Зато старшим будет что вспомнить и детям рассказать 😁😁😁
2026-05-02 17:43:46
436
Алина Дейнека359 :
Обидві дівчинки щасливі і це найголовніше 🥰
2026-05-03 11:24:47
81
Ася Виноград🍀 :
старша здається виглядає щасливішою)
2026-05-05 19:17:09
18
Татьяна :
Я вам як старша дочка скажу, що в нас дитинство було краще, ми спілкуватись з однолітками, годинами ганяли на вулиці, а не постійні ігрові кімнати, кафе і телефони🥰🥰🥰
2026-05-05 06:44:12
39
valia1967 :
Обидві донечки гарненькі і щасливі.👌👌👌Дай Боженька їм гарної долі.🥰🥰🥰
2026-05-04 04:44:18
12
ad :
У старшей было счастливое детство и она явно прожила лучшие моменты этой семьи
2026-05-15 07:59:33
41
I.N :
В нас так старший син😂Досі нам згадує)
2026-05-03 11:06:30
10
Пингвиненок на Г2 :
старшой было веселее
2026-06-14 05:19:23
5
𝘢𝘯𝘺𝘶𝘵𝘢ೀ :
старша дуже гарна і милаа
2026-05-06 10:57:01
18
Катєрінка🩵 :
В мене навпаки😁
2026-05-31 14:32:50
1
Mariana :
Як я вас розумію. Та сама історія.
2026-06-06 22:21:08
2
grohaq :
главное что даже так старшей ребенок был тоже счастливый
2026-05-06 08:45:57
23
kaop :
Я так понимаю торт с губкой бобом был у всех по базе ?
2026-05-05 07:52:51
26
🚷💊taren💊🚷 :
второй момент вайб
2026-05-05 10:07:06
3
miroha2208 :
В першої було краще😁
2026-05-05 09:58:20
4
Олена Наавгустова :
Найголовніше , що обидві донечки любимі і дуже щасливі !!!!
2026-05-03 16:51:18
3
💕💕💕Iudok💕💕💕 :
В мене таке саме
2026-05-03 09:58:09
3
Даша :
в мене навпаки, мені 14 і мені завжди все купували і купують, і завжди все можна було. А молодшій якій 10 не все купують і мало що можна. Тому мені ця ситуація не знайома
2026-05-06 12:00:05
2
Русланка :
Теж так,різниця між дітьми 15 років)
2026-05-04 03:52:27
2
котёнок. :
У меня торт на день рождения был как на последнем фото
2026-05-05 05:07:08
1
To see more videos from user @myshine.sunny, please go to the Tikwm
homepage.