@annatsv__: колко ни струваше да заредим 14 галона бензин в америка #българия🇧🇬 #usa🇺🇸tiktok #trending #chicago #българия

anna
anna
Open In TikTok:
Region: US
Sunday 03 May 2026 07:38:58 GMT
42640
2482
48
62

Music

Download

Comments

krasi_dimitrova
Krasimira Dimitrova :
Ами пада се по 1,57$ литър в България литъра е 1,80€ 😀
2026-05-11 16:02:40
47
endarov1.9tdi
endarov034 :
Какво е съотношението галон и литър тук бензина е 1,45 евро
2026-05-03 08:48:21
17
kalojanmilchev
Kalojan Milchev :
Тяхната цена е 1,55$ за литър, което е евро е 1,34€, а тук в София към днешната дата в ОМВ цената е 1,62€ за литър.
2026-06-09 19:37:12
0
gloriyapetrova
Gloriya Petrova :
Пак е по-евтино от тук... 1.39 евро идва за 1 литър...
2026-06-04 06:20:02
4
selim_e318
Selim_E318 :
Хич не са зле цените там, при нас за 1 литър бензин е 2.17 евро. Смятай пълен резервоар отиди нат 100 евро може и повече
2026-06-02 07:21:25
4
.ludiq112
.ludiq112 :
Можеш ли да разкажеш за HOA (homeowners association)?
2026-05-06 11:34:37
0
gettishow
Getti :
Днес заредих моя Мини Купер и струваше $5.49 тук във Вегас. Мани!
2026-05-11 04:30:47
8
_ivanov420
Иван Иванов :
Онзи ден заредих 102евро за 67л дизел или 119долара за 17.7галона
2026-06-02 11:34:41
1
mm_vv012
MMBMA07-11 :
Колко да 83 долара
2026-06-02 16:50:22
0
todor_yanev_
_Todor.Yanev_ :
Да ама да не забравим че икономиката там е различна
2026-06-04 18:17:25
0
danail.s
МЕЧТАЙ :
1.31€ за литър …
2026-06-05 01:12:14
0
user5553653403246
Валери Худяков :
това са точно 53 литра, в България струват 90 евро.....
2026-06-04 12:38:09
1
gerganatoncheva8
🎀Tonchewax.spamzzzzz🧸 :
първаа
2026-05-03 11:10:49
1
stfu.gogee
Gogeto :
Защо в Иланой е $5,98 а в Уисконсин е $4.10💀💀💀
2026-06-03 03:13:32
0
rado1914_
Rado :
1.55$ за литър се пада, горе долу като при нас
2026-05-03 13:40:01
3
emildurmushev7
Don Emilio :
а виждате ли ,че в Америка още са на 87 ,89 и 93 бензин ето защо им е по евтин бензина.
2026-05-16 13:27:07
0
userben453
ben :
нищо работа, ела в германия и зареди на 2.5 евро литър, или на "твой" език 11$ на галон
2026-05-06 22:08:53
1
zarko_87
Tsvetozar Konstantin :
Тва излиза 20 евро цента по-евтино от България. ОК е, значи
2026-05-15 22:04:46
1
vacationpopii
VACATIONPOPII :
zaredih v germania 2.15 na letur
2026-05-08 09:42:24
1
mingiishi
moni :
53 litra za 72 evro😭
2026-06-04 15:16:04
0
stefko6565
Steph :
В България е почти същото, не знам кво се филмирате!
2026-06-09 20:12:59
0
chomaraaa
🅘🅥🅐🅝 🅒🅗🅞🅜🅐🅡🅞🅥 :
14 галона са 53 литра мисля заредили сте за 83 долаара това е приблизително 75€ което според мен е ок аз живея в германия в момента цената на бензина тук е 1.98€ на литър така че това всъщност е добра цена там дето имате 😏
2026-06-08 11:03:05
0
helgaschmitt123
Helgaschmitt123 :
В Германия щяха да ти струват 125 долара 53 Л бензин горе долу китара е 2€
2026-05-03 17:23:35
0
To see more videos from user @annatsv__, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About