Отче наш, Иже еси на небесе́х!
Да святится имя Твое, да прии́дет Царствие Твое,
да будет воля Твоя, яко на небеси́ и на земли́.
Хлеб наш насущный да́ждь нам дне́сь;
и оста́ви нам до́лги наша, якоже и мы оставляем должнико́м нашим;
и не введи нас во искушение, но изба́ви нас от лукаваго.
Яко Твое есть Царство и сила, и слава, Отца, и Сына, и Святаго Духа, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.
2026-06-06 21:37:49
5
サハナカヤ :
бабулю жалко
2026-05-03 18:34:39
50
nxtq1337 :
2026-05-03 21:34:21
6
#₽@ :
у кого ряльно интернет лишний...
2026-05-05 21:04:43
9
𝙁𝙚𝙩𝙚𝙨𝙝 :
Вот они мои тимейты
2026-05-10 22:08:23
24
snusman1 :
Замете Ни одного мата 😁
2026-05-10 22:40:32
6
Шампиньон :
они нормальные, контент пилят😁
2026-05-06 23:02:20
8
_mbl_kibz :
Поворот не туда?
2026-06-20 11:10:36
7
не важно :
бля да там бабушка вахуееее от происходящего 😂😂
2026-05-07 01:42:11
6
gotcha :
your average teammate in EU premier
2026-05-07 06:48:12
5
lonelybalaclava :
Зачем с неё издеваться 😳
2026-05-06 20:42:34
6
джо голдберг :
этой жизни я боюсь
2026-06-20 17:02:03
1
To see more videos from user @kalatay3, please go to the Tikwm
homepage.