Ciekawostka jest taka, że ilość sptkań zależy nawet od narodowości osób z którymi pracujesz. Sam pracuję w międzynarodowym środowisku i np. Brytyjczycy robią bardzo dużo spotkań (często ad hoc) podczas gdy Finowie czy Norwedzy ograniczają je najcześciej do potrzebnego minimum. No i oczywiście my, Polacy, lubimy robić spotkania, bardzo
2026-05-04 05:33:31
1
To see more videos from user @przedsiebiorczy_etat, please go to the Tikwm
homepage.