⋆⁺lerie₊⋆ :
U mnie adhd w dzieciństwie przejawiało się ogromnym perfekcjonizmem w zakresie szkoły, ocen, zachowań między ludźmi itd, musiałam mieć wszystko pod kontrolą i świetnie sobie z tym radziłam, czerwone paski co roku, wzorowe zachowanie, konkursy itd, ale nikt nie widział tego, co działo się w domu - jak spadała mi ta maska i stawałam się kompletnie przeciążona, wyładowywałam się na sobie albo przedmiotach, targałam książki z frustracji, że nie potrafię się skupić, że kontrola ucieka mi z rąk, a mój obraz idealnej uczennicy się rozpada. Jestem aktualnie w trakcie diagnozy i poczułam nieraz, że dobre oceny i notatka od wychowawcy, że było ze mną dobrze po prostu mnie dyskredytują, a druga strona medalu jest dla psychologa moja nadinterpretacja
2026-06-16 07:47:14