Si pe mine m-a salutat in trafic, am logan 1.4 mpi editia 2004
2026-05-03 19:42:34
948
toteuLucian :
din cele mai vechi timpuri mașina asta a fost și este o mașină de lux pe care nu ți-o conduci singur
2026-05-04 03:33:46
140
The Sound Justice 🔊 :
Hàtz Jhonnule 😁✌️
2026-05-03 18:49:26
74
alexgabriel6815 :
are volanul pe dreapta sau mi se pare mie ?
2026-05-04 10:01:41
33
b.edyyyy :
filmeaza cu camera din fata de aceea pare ca e volanul pe dreapta💪
2026-05-06 05:20:29
11
Sav Marian Dumitru :
Chiar are caracter, sincer era într-o zi în lambo,undeva prin bâcu și a salutat ca a văzut ca ne uitam la el 💪🏽💪🏽
2026-06-03 12:55:00
7
♧♧Alexandru♡♡ :
cine na obserca ca totu e pe dos uitativa la Nr de inmatriculare ca daca filmezi cu camera frontala se vede diferit fata de camerele de pe spate di Dorian Popa mai are pâna re da de permis si conduce parca (edi) cred
2026-06-02 12:24:59
0
Valentin Plesea :
Ce a ajuns lumea asta …s a devalorizat in ultimul hal ,pe ce a ajuns sa pună preț….
2026-06-14 19:16:08
4
Andrei Bogdan :
Are permis?
2026-05-04 20:25:55
3
Fks Sanyi :
Şi eu am avut un peugeot 307 CC , aşa arăta.
2026-05-18 09:32:19
2
good vibes only :
Te a salutat soferul😅🤣
2026-05-05 09:32:29
0
Alecs Alex271 :
cunoaște cineva melodia??
2026-05-06 17:37:13
0
Angel Gaming :
Îmi place melodia 🙂
2026-05-04 17:35:26
0
✖️LEO✖️ :
Bine ca m-am uitat de 2 ori sa vad ca e nevasta-sa 😂❤️
2026-05-04 10:12:33
5
vm.amigo :
Centura nu are modelul asta de masina?
2026-05-09 17:08:44
0
Влад Ивашура :
пежо супер
2026-05-16 19:55:30
0
Georgeta Nitescu :
Cred!!!
2026-05-06 20:36:23
0
FILIPOV DORIN :
Păi el permis nu are cum conduce
2026-05-03 15:48:16
18
GbR :
Din punct de vedere al respectului față de oamenii din jur e numărul 1, am avut și eu o interacțiune in trafic cu el, unde s-a oprit sa admire mașina mea, jantele mașinii lui valorând cat Opelu' meu😅. Chiar e top la acest aspect! 🙏
2026-05-04 09:16:55
5
Abur Neculai Claudiu :
Hitz Popirtag
2026-05-04 16:14:22
1
curlyrooster0 :
E smecher baiatul asta! Fara centura
2026-05-04 06:58:18
0
Vali Petrescu :
Pîrț
2026-06-02 14:58:05
0
‼️Romania‼️ :
2026-05-04 19:47:02
0
chirilamihai953 :
N-am nimic cu el dar in Rolls îmbrăcat in maiou 😉 super băiatul 😂
2026-06-12 08:19:09
0
.. :
2026-05-03 19:16:26
0
To see more videos from user @jean_lrss, please go to the Tikwm
homepage.