якось так сумно стає коли подобного рода відоси попадаються
2026-06-23 17:29:28
3
Игорь Мировицкий :
то не часи були великі, то було наше дитинство, всі хочуть повернутись саме туди
2026-06-16 19:00:12
4
Дмитрий Андрущак :
А мы же все хотели поскорее стать взрослыми...
2026-06-24 05:21:59
2
Vasil Baran :
Конструктор це топ🔥🥹
2026-06-09 18:01:16
2
vitalii_viktorovych :
Бляха, чого ж так сумно стало? Тоді було все добре, весело, а зараз згадуєш і зовсім чогось не веселить
2026-05-04 07:20:21
5
Andrej9209 :
Гарні були часи і головне що всі були живі та здорові
2026-05-04 01:25:32
4
Will Sneed :
Прямо кожен кадр в точку. Нічого зате було круто. Ностальгія вона така
2026-06-18 07:21:30
5
Андрій Втерковський :
доки я живий здоровий то для мене всі часи чудові
2026-05-04 15:22:25
2
entoni313 :
Як хочеться повернутися в ті часи😢
2026-05-27 09:01:52
3
Hugo Schmeisser :
Звідки у вас був чугунний конструктор, коли ви вже грали на восьмибітній приставці до лампового телевізора ?
2026-05-03 20:51:20
1
Сергій Білах :
хочеця назад які в нас були часи.
2026-05-27 12:40:56
1
user4545 :
квадрат🥰
2026-05-17 10:21:32
1
xmen1975skep1 :
Самий класний період дитинства був у тих хто родився 72-78 року.
Багато чого пам'ятають, знають і емоції які в майбутньому більше ніхто не відчував. І це 100% хто би що не казав..😎
2026-05-28 20:01:19
1
Сергій. :
Які були чудові часи, як я за ними сумую. Я 16.12.1984.
2026-06-21 14:25:01
1
Viktor29 :
боже как раньше було це круто☺️
2026-06-17 20:13:21
1
Рамирас :
Це моэ дитинство 😭
2026-05-28 03:38:31
1
oleksandrvivchar7007 :
пам'ятаю,дякую що нагадав...,
2026-05-03 18:16:39
3
🩵Olga🩵 :
моє дитинство🥰🥰🥰🥰
2026-05-03 15:30:19
3
OleksandrPL :
🤣🤣🤣🤣Й
2026-05-03 15:21:14
1
Paha 87 :
Это было Наверно Самое Лучшее Время За Всё Человечество.
2026-06-24 19:31:19
1
:
2026-06-23 17:30:37
1
Evgeniy :
Время не стоїть на місці.
2026-06-27 05:47:22
1
AFK :
та да
2026-05-09 16:42:12
1
To see more videos from user @andriykingz, please go to the Tikwm
homepage.