@3dboczemunie: Jak kupować Lego za darmo? 🤔🤯 Czy argument że to dobra inwestycja przekonałby waszych rodziców albo dziewczynę? 🤑 Piszcie w komentarzach! #lego #inwestowanie #zadarmo #dc #dlaciebie

3DBoCzemuNie
3DBoCzemuNie
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 03 May 2026 21:26:15 GMT
19649
763
46
224

Music

Download

Comments

szoks_tt
😎szoks😎 :
ja nie dam rady ich nie otworzyć
2026-05-04 06:24:11
55
lucyfer2446
lucyfer244_Twitch :
szczerze? po co kupować skoro sie ich nie złoży? przecież to nie ma sensu...
2026-05-06 22:19:13
3
00_cobra_0
Cobra :
ja już przekonałem do kupowania 🥹✌️
2026-05-05 20:11:41
3
hyper666blade
JACOB 2115 :
A jak ktoś kupuje dla siebie i nie sprzedaje ?
2026-05-05 05:37:13
0
userbka5g5thav
Luna West :
Czy możesz podać co to za strona, na której wskazujesz porównanie cen? Z góry dziękuję za odpowiedź.
2026-05-11 16:22:48
0
patryk_pe66
patrykpe :
czemu ten helm tyle podrozal
2026-05-06 19:40:57
0
gekonpijawa
Gekon Pijawa :
Dobra inwestycja jak ich nie otwierasz i trzymasz w szafie przez 5 lat :d
2026-05-04 18:28:49
12
angiej.05
Angie :
no dobra przekonałeś
2026-05-03 23:36:09
3
3dboczemunieresin
3dboczemunieresin :
ja gdy Szymek wraca z Lego zamiast z kwiatkami bo „kwiatki to nie inwestycja”:
2026-05-03 23:39:12
6
morphi554
morphi554 :
no ten miecz po 150-170zł można realnie kupić, w tym roku SW days bieda - odpuściłem pierwszy raz od 5 lat 😞
2026-05-06 20:06:23
0
_xeliq_
Xeliq :
Warto wziąć taki zestaw co ty?
2026-05-05 17:25:02
0
sebastiansikora80
SebaSikor :
Robię miejsce w piwnicy na nowe zestawy 😊👍 serio. Jedna paczka na kwartał i za kilka lat..., mamy zwrot jak rozumiem a nawet zarobię.
2026-05-04 11:29:08
0
pixoseq
Pixos :
Nie sugeruj się ceną promoklockach. Spokojnie od tego odejmij 10-20% na rękę, na czysto - np. Vinted albo Olx
2026-05-04 16:39:29
2
xtotokar
xtotokar :
Tyle kosztuje w sklepie a od kogoś wyciągniesz to na 100% dużo taniej
2026-05-06 13:59:44
0
anna.m5345
Anna M :
Klocki LEGO były zawsze ulubione przez Ciebie 🙂😘
2026-05-04 08:46:28
1
sklocek.studio
sklocek.studio :
Ciężko by było wytrzymać bez otwierania haha
2026-05-31 20:14:24
1
k4neki24
K4neki :
Dzisiaj odbudowałem smoka ale skrzydło sgubilem
2026-05-06 20:21:36
0
brxnoo_3
brxnoo_3 :
kupilem niszczyciela dla inwestycji i jabbe do kolekcji
2026-05-05 11:47:39
2
borkosdoesgigs
borkosdoesgigs :
lego jest do składania a nie do scalpowania XD każde hobby musicie rozjebać
2026-05-06 21:25:45
1
mojejajatwojabroda
mazurPener :
inwestycja po chuju
2026-05-04 12:13:02
0
To see more videos from user @3dboczemunie, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About